• 85,00 kr

Utgivarens beskrivning

Závěrečný díl zábavné sci–fi trilogie Bobiverzum 

Bobové založili už dost kolonií na to, aby lidstvo nevymřelo. Avšak žabomyší války politiků patří k nesmrtelným lidským nešvarům. Brazilské sondy se navíc pořád pokoušejí zlikvidovat všechny své konkurenty. A kromě toho se Bobové pustili do boje se starší a mocnější rasou, která má obrovskou chuť k jídlu a poněkud výbušnou povahu. 

Bobové si lížou rány po debaklu z prvního střetnutí s Druhými a je pravděpodobné, že jednou nevyhnutelně vypukne rozhodující bitva o budoucnost Země a jejích kolonií. Bobové však pobrali zhruba tolik disciplíny jako houf divokých koček a některé z mladších kopií se zajímají spíše o vlastní lokální problémy než o boj s Druhými. 

Spása ovšem možná přijde z nečekaného zdroje. Dvojice Bobů osmé generace v hlubokém vesmíru něco objeví. Pokud chtějí zachránit Zemi a vlastně i celé lidstvo, stačí jen nečekaný nález co nejrychleji dopravit do sluneční soustavy. Než do ní přiletí Druzí. 

-----

Kdo byl nadšený z Weirova Marťana, určitě by měl zbystřit i nyní. Existuje velká pravděpodobnost, že se mu zábavně vyprávěné příhody Boba Johanssona a jeho klonů dostanou pod kůži.

– XB-1 o knize My jsme legie

Je v tom trochu Marťana, trochu Stopařova průvodce, něco ze Star Treku a zapomenout nemůžeme ani na seriálovou Futuramu. Těžko Boba nemilovat.

– PEVNOST o knize My jsme legieDennis E. Taylor žije ve Spojených státech amerických a živí se jako programátor. V roce 2015 vydal vlastním nákladem román Outland. Roku 2016 sklidil úspěch s románem My jsme legie (česky 2018), prvním dílem trilogie Bobiverzum, na který navazují romány Protože je nás mnoho (2017, česky 2018) a Všechny tyto světy (2017).

GENRE
Sci-fi och fantasy
UTGIVEN
2019
August 19
SPRÅK
CS
Tjeckiska
LÄNGD
320
Sidor
UTGIVARE
Host
STORLEK
1.4
MB

Fler böcker av Dennis E. Taylor

Andra böcker i serien