Wiedźmin: Pogromca potworów - poradnik do gry

    • 25,00 kr
    • 25,00 kr

Utgivarens beskrivning

Nasz poradnik do gry Wiedźmin Pogromca potworów jest sporym kompendium wiedzy na temat moblinej odsłony, inspirowanej Pokemon Go. Znajdziecie tutaj porady, które pozwolą Wam poznać wszystkie najważniejsze mechaniki gry i nauczą podstaw.

W poradniku znajdziecie kilka rozdziałów. W pierwszym z nich znajdują się szczegółowe opisy mechanik rozgrywki. Znajdziecie tam porady na start, z którymi powinni zaznajomić się wszyscy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grą. Stworzyliśmy wiele praktycznych porad dotyczących mechanizmów występujących w Wiedźmin Pogromca potworów, np. treningów, tworzenia mikstur, konstrukcji bomb, czy poruszania się po mapie świata. Następnie możecie zapoznać się ze stronami dotyczącymi, np. broni, walki, leczenia, rodzajów potworów.

W naszym poradniku znajdziesz również dział FAQ. Tam znajdują się głównie odpowiedzi na podstawowe pytania, np. jak walczyć z trudnym przeciwnikiem, co się dzieje po śmierci bohatera i czy da się omijać filmiki. Strony w tym dziale pomogą Wam stworzyć idealnego bohatera, z którym będziecie podróżować po świecie gry.

W poradniku znajdują się również strony dotyczące sklepu, zapraszania znajomych czy mapy dostępnej w grze. Opisaliśmy również jak zdobyć nowe poziomy doświadczenia oraz co one dają.

GENRE
Konst och underhållning
UTGIVEN
2021
30 augusti
SPRÅK
PL
Polska
LÄNGD
402
Sidor
UTGIVARE
GRY-Online S.A.
STORLEK
13,1
MB

Fler böcker av Natalia Fras & GRY-Online S.A.

2021
2019
2022
2022
2022
2022