Záměr Refaim‪ů‬

    • 29,00 kr
    • 29,00 kr

Utgivarens beskrivning

Skupina mladých lidí se dostala na festival hnutí „New Age“ na okraji Oděsy a vešla do podivného stanu, kde se s Cilou Akkerfeldovou dějí události, které zásadně změní celý její život.
V tu dobu další hrdinka knihy, Jelena Beruf žijící v Praze, získá místo v kanceláři velmi úspěšné finanční korporace, ale od prvního dne ji neustále pronásleduje pocit, že vše, co se s ní poslední dobou děje, je nezvyklé a velmi podivné.
Obě dívky ještě netuší, že každá z nich hraje svoji roli v uskutečnění tajného Záměru Refaimů, který se připravuje již čtyři sta let po celé Zemi, Záměru, který má změnit chod celé historie a obnovit na planetě starou rasu Nefilimů - obrů, kteří kdysi v době patriarchů zapříčinili potopu.
Paralelně se současnými událostmi se odvíjí příběh o událostech v starověkém Izraeli, v době vlády bezbožného krále Achaba a jeho ženy-čarodějnice, královny Jezábel. Ukazuje se, že stejné duchovní síly a osoby, které tvořily světovou historii ve starověku, stejně i dnes vládnou nad lidskou civilizací a snaží se o nadvládu nad celým lidstvem.
Prorok Eliáš oponuje královně Jezábel, která zavádí ve vyvoleném národu uctívání pohanských bohů a organizuje pronásledování a vraždění proroků Božích. V době pronásledování je prorok nucen odejít do vyhnanství, kde získává zvěst od Nejvyššího o tom, co se ve skutečnosti dělo na Zemi v předpotopní době a proč Bůh tak surově potrestal lidstvo.
Podrobně se popisuje historie dávných obrů, Nefilimů, kteří plně ovládli Zemi a začali ničit lidskou civilizaci. Tyto události jsou popsány v Bibli jen několika slovy, což samo o sobě vede k mnohým nezodpovězeným otázkám a vytváří jakousi intriku ohledně tohoto tématu.

GENRE
Skönlitteratur
UTGIVEN
2013
6 mars
SPRÅK
CS
Tjeckiska
LÄNGD
321
Sidor
UTGIVARE
Vadym Balev
STORLEK
535,4
KB

Fler böcker av Vadym Balev

2013
2012