Гра зміцнює дитину Гра зміцнює дитину

Гра зміцнює дитин‪у‬

    • 7,99 €
    • 7,99 €

Publisher Description

Обшир теми гри такий великий, що охоплює все життя людини – від дитинства і аж до глибокої старості. У цій книжці особливу увагу приділено першому періодові життя – від народження до шкільного віку. У цей дорогоцінний час, коли людина навчається того, що має першорядну вагу, що залишиться з нею назавжди, вільна, самостійна гра є конче потрібною для становлення індивідуального розвитку особистості.

Крістіана Кутик – мати двох дітей, дизайнер інтер’єрів, учитель і консультант з питань батьківства. Вона є директором Інституту педагогіки, почуттів та медіаекології, у якому навчаються консультанти з питань батьківства. Проводить лекції та семінари з практичних питань сімейного життя та щоденного спілкування з дітьми.

"Мій досвід численних бесід свідчить, що в наш час батьки часто не знають, що потрібно маленькій дитині. Скажімо, що їй конче потрібні чітка послідовність, визначені структура дня, ритуали і правила. Та й звідки все це знати батькам? Досвід великих родин відсутній, і подеколи у батьків так багато інформації від друзів, із книжок з виховання, з інтернету, що вони взагалі не можуть бачити найголовнішого: а саме – що батьки є для своїх дітей визначальними особистостями, від яких діти залежать і які зобов’язані надати їм підтримку і вільний простір..."

З інтерв’ю в журналі «a tempo»

GENRE
Health & Well-Being
RELEASED
2023
11 February
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
144
Pages
PUBLISHER
Наірі
SIZE
483.4
KB

More Books by Крістіана Кутік

Виховання у спокої Виховання у спокої
2019
Виховання у спокої Виховання у спокої
2022