Chladná (Záhada Paige Riley – kniha č. 8‪)‬

    • 4.8 • 5 Ratings
    • 5,99 €
    • 5,99 €

Publisher Description

"Mistrovský thriller a mystery! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu.  Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku.” 

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč) 


CHLADNÁ je osmou knihou z nejprodávanější mystery série Riley Paige, která začíná bestsellerem NAVŽDY PRYČ (kniha č. 1) - která je ke stažení zdarma a má víc jak 900 pětihvězdičkových hodnocení! 


Existuje jeden nedořešený případ, který sužoval zvláštní agentku Riley Paige celou její kariéru, setrvával na okraji jejího vědomí, nutil ji, aby se k němu znovu a znovu vracela. Je to jediný případ, který nikdy nedořešila, a konečně se jí podařilo jej vytlačit z popředí její mysli.


Ale pak přišel telefonát od matky zavražděné oběti.


To Riley přiměje postavit se případu ještě jednou tváří v tvář a nevzdat to, dokud nenajde odpovědi.


Avšak Riley má sotva čas popadnout dech, když dostává tip na další nevyřešený případ, který, je-li to ještě vůbec možné, v ní rezonuje ještě hlouběji. Je to tip, který dává naději na vyřešení případu vraždy její vlastní matky.


A přichází od Shana Hatchera.


Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, CHLADNÁ je knihou č. 8 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci.  


Kniha č. 9 v sérii Riley Paige bude brzy k dispozici.

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2019
24 April
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SIZE
2.1
MB

More Books by Blake Pierce

2019
2020
2016
2018
2018
2019

Customers Also Bought

2020
2019
2019
2020
2018
2019