• 5,99 €

Publisher Description

„Mistrovské dílo mezi thrillery a záhadami. Blake Pierce odvedl vynikající práci a vytvořil postavy po psychologické stránce tak dobře popsané, že máte dojem, jako byste se ocitli v jejich hlavě, cítili jejich strach a oslavovali jejich úspěchy. Jedná se o knihu plnou zvratů, která vás nenechá spát, dokud ji nedočtete do poslední stránky.“ 

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o Navždy pryč


DOKONALÁ LEŽ je pátá kniha v nové sérii psychologických thrillerů od jednoho z nejprodávanějších autorů, Blake Pierce, jehož kniha Navždy pryč (zdarma ke stažení) se umístila na prvním místě bestsellerů a získala víc než 1 000 pětihvězdičkových recenzí. Když je na bohatém předměstí nalezeno mrtvé tělo překrásné, populární trenérky, přijímá případ policejní profilistka a agentka FBI, Jessie Huntová, 29, která musí odhalit, kdo ji zabil. V tomto aférami prolezlém městě na ni však čekají zvrácená tajemství, s jakými se ještě v životě nesetkala.S kým tato žena spala? Kolik manželství stihla rozbít?


A proč jí přáli smrt?


Rychle ubíhající psychologický thriller s nezapomenutelnými postavami a napínavým příběhem. DOKONALÁ LEŽ je pátou knihou v nové strhující sérii, která Vás přinutí otáčet stránky pozdě do noci.


Šestá kniha v sérii o Jessie Huntové bude k dispozici již brzy.

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2020
September 17
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SIZE
430.3
KB

More Books by Blake Pierce

Other Books in This Series