Publisher Description

„MISTROVSKÉ DÍLO MYSTERIÓZNÍHO THRILLERU. Blake Pierce dokázal dokonale vytvořit a popsat psychologické aspekty jednotlivých postav, takže si připadáme, jako bychom byli uvnitř jejich hlav, bojíme se společně s nimi a fandíme jejich úspěchům. Kniha je plná zvratů, které vás udrží v napětí až do poslední stránky.” 

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o Once Gone)


KDYBY TO VĚDĚLA (Záhada Kate Wise) je kniha č. 1 v nové sérii psychologických thrillerů od autora bestsellerů - Blakea Pierce, jehož první bestseller Navždy pryč (kniha č. 1) (ke stažení zdarma) získal více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení. <p><p>55letá žena – a čerstvě vysloužilá agentka FBI – Kate Wise, je vytržena z poklidného života na předměstí poté, co byla zavražděna dcera její kamarádky – a Kate se rozhodne pomoci.Kate si myslela, že po 30 letech nadobro opustila FBI jako jejich nejlepší agentka, respektovaná pro svou bystrou mysl, skvělé pouliční dovednosti a nevšední schopnost pronásledovat sériové vrahy. Jenže Kate, znuděnou životem v poklidném městečku, na křižovatce života, požádá kamarádka o něco, co nemůže odmítnout.


Když Kate loví zabijáka, brzy se ocitne v přední linii honu na pachatele, zatímco obětí stále přibývá - všechno předměstské mámy v dokonalém manželství - nyní je zřejmé, že v tomto poklidném městečku začal řádit sériový vrah. Kate postupně odhaluje tajemství, která by raději nikdy neznala a zjišťuje, že nic v tomto vzorovém sousedství není tak, jak se na první pohled zdá. Milostné aféry a lži se vymykají kontrole a Kate musí obrátit město vzhůru nohama, aby zastavila zabijáka dříve, než opět udeří.


Ovšem vrah je o krok napřed, a nakonec to může být právě Kate, kdo se ocitne v nebezpečí. 


Akcí nabitý thriller, při kterém se vám rozbuší srdce, KDYBY TO VĚDĚLA je knihou č. 1 v nové strhující sérii, od které se nedokážete odtrhnout. 


Kniha č. 2 v sérii ZÁHADA KATE WISE je již dostupná k předobjednávce!

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2019
October 25
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SIZE
2.8
MB

More Books by Blake Pierce

Other Books in This Series