• 6,49 €

Publisher Description

7 wiarygodnych metod, dzięki którym twój organizm odzyska zdrowie poprzez właściwe odżywianie.

Sposób na:
kłopoty trawienne, przewlekłe zmęczenie,zaburzenia hormonalne przygnębienie wysoki cholesterol cukrzycę problemy autoimmunologiczne.
Autorka "Diety przyspieszającej metabolizm" – bestselleru nr 1 "New York Timesa".

Chcesz czuć się świetnie, uodpornić swoje ciało na choroby i utrzymać idealną wagę? Lecz się jedzeniem! Haylie Pomroy, znana dietetyczka i autorka bestselleru Nr 1 „New York Timesa” – książki Dieta przyspieszająca metabolizm ma dla ciebie idealną receptę.

W młodości autorka sama borykała się z licznymi poważnymi problemami zdrowotnymi. To dlatego postanowiła dowiedzieć się, jak można sobie pomóc. Ta podróż po wiedzę nie tylko uratowała jej życie, ale i zupełnie je zmieniła. W książce, którą trzymają Państwo w ręku Haylie po raz pierwszy dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami. Udostępnia także superskuteczne programy żywieniowe, które stworzyła w oparciu o wypracowane przez siebie metody, które uratowały jej życie i sprawiły, że dziś może się nim cieszyć w pełni. Te właśnie programy od dziesięcioleci przynoszą świetne efekty w jej klinikach, w których pomogła już tysiącom osób.

GENRE
Health & Well-Being
RELEASED
2016
October 21
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
380
Pages
PUBLISHER
Burda
SIZE
2.7
MB

More Books by Eve Adamson & Haylie Pomroy