• 2,49 €

Publisher Description

Instrukce ke čtecímu programu 

Stáhněte si kartičky “Flash Cards” z internetové adresy: www.marcothemaltabus.com.

V knize, na dolní straně listu, na tkz “stránkách jednoduchych vět” (str. 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,22,23,26,28, atd) jsou uvedena “nová slova”. Zvolte příslušnou kartičku “Flesh Card” se stejným slovem. Poté seřaďte kartičky v pořadí jak jdou stránku po stránce. 

Ukazujte svému dítěti kartičku “Flash Card” s novým slovem tak dlouho než dítě rozpozná slovo na kartě.

Ukazujte svému dítěti následující kartu “Flash Card” tak dlouho než dítě bezpečně rozpozná obě slova. Potom postupně přidávejte kartičky “Flash Card” jednu po druhé a ukazujte je dítěti.

Jděte na příslušnou stránku v knize “stránkách jednoduchych vět” a nechte dítě nahlas přečíst naučená slova. Stránka bude obsahovat jen již naučená slova. Každé nové slovo je vždy vytištěno na dolní straně listu a toto slovo je třeba nejdříve představit dítěti na kartičce “Flesh card”, předtím než se je pokusí přečíst z knihy.

Potom pokračujte na další straně na tkz.“příběhových stránkách” (str. 2,4,6,8 atd.), které jsou určené ke čtení dospělým, ale je třeba zastavit u zvýrazněných slov, která můžete přečíst dohromady s dítětem. Pokračujte ve čtení do konce stránky. Nová slova jsou opět označena na dolní straně. Nepřeskakujte stránky!. 

Opakujte tento systém čtení až do konce knihy, přibližně po dobu několika týdnů.

GENRE
Kids
RELEASED
2018
1 January
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
50
Pages
PUBLISHER
Marco the Malta Bus Ltd
SIZE
2.7
MB

More Books by Dr Margaret Evans