• 9,99 €

Publisher Description

Nightingale Way – Romantische nachten is het achtste deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor de lezers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day.

Logan heeft twee jaar lang geboet voor de fouten die hij maakte. Nu is hij klaar om opnieuw te beginnen. Hij heeft een geweldig appartement, een goede baan en veel vrouwen om hem af te leiden van zijn verleden. En een vrouw die hem helemaal gek maakt...

Grace ontsnapte aan haar manipulatieve familie door naar een nieuwe stad te verhuizen. Haar nieuwe leven is bijna perfect. Het enige wat ze hoeft te doen is haar Mr. Right vinden – of in ieder geval een manier bedenken om haar onweerstaanbare maar irritante womanizer van een buurman te negeren.

Grace wil niets te maken hebben met Logan, totdat een levensveranderende verrassing langzaam de wilde hartenbreker verandert in de sterke, stabiele man waar ze naar op zoek was. Pas wanneer ze begint te zwichten voor zijn charmes, dreigt haar eigen rommelige verleden alles te verpesten wat ze tot dan toe hebben opgebouwd...

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2020
August 6
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
429
Pages
PUBLISHER
Luitingh Sijthoff
SIZE
10.2
MB

More Books by Samantha Young