Snadný přístup k podnikatelskému plánu

Praktická příručka pro zahájení nových projektů a podnikatelskou realizaci podnikatelských nápadů

    • 1,49 €
    • 1,49 €

Publisher Description

Jak si zorganizovat firmu? Jaké analýzy trhu jsou nezbytné pro plánování jejího otevření? Jak zvládnete finanční a organizační problémy při zakládání nové firmy? V této knize je shromážděno know-how potřebné k řešení výše uvedených otázek a k vytvoření užitečných řešení, abyste ze svého začínajícího podniku vytěžili maximum. 

Když se rozhodnete otevřít nový podnik, nestačí jen vědět, co je vaším cílem. Musíte mít také plán, jak toho dosáhnout. V této příručce se dozvíte, jak vytvořit dobře fungující podnikatelský plán, který je nepostradatelným nástrojem pro zahájení a řízení jakékoli činnosti zaměřené na působení na dnešních hyperkonkurenčních trzích.

Nyní jednoduchým a přístupným způsobem objevte užitečné znalosti k uspořádání, naplánování a napsání dobrého podnikatelského plánu. Všechny informace jsou nabízeny jednoduchým a přístupným způsobem, který vám umožní rychle si osvojit základy dané problematiky. Přestaňte ztrácet čas s tisíci stránkami teoretických textů a užijte si konečně knihu, která vám za bezkonkurenční cenu poskytne to, co hledáte.
 

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2021
27 August
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
31
Pages
PUBLISHER
Stefano Calicchio
SIZE
984.3
KB

More Books by Stefano Calicchio

2021
2021
2022
2021
2021
2022