• 9,99 €

Publisher Description

>> PŘELOŽENO DO 20 JAZYKŮ <<


>> „Pokud chcete rychleji vytvářet lepší produkty, přečtěte si tuto knihu a řiďte se jejími radami.“ << 

— EV WILLIAMS, zakladatel služeb Medium, Blogger a Twitter


Jako podnikatelé, tvůrci či lídři čelíte velkým otázkám: Kam napřít

své úsilí a čím vůbec začít? Jak bude váš nápad vypadat v praxi? Kolik porad a debat je potřeba, než si můžete být jistí, že máte správné řešení? Autoři Sprintu vám nabízí osvědčený postup ověřený na stovkách projektů.


# O KNIZE


Sprint je jedinečný pětidenní proces řešení náročných problémů. Byl původně vyvinut a používán vývojářem Jakem Knappem v nejrůznějších projektech Googlu od vyhledávače přes prohlížeč Chrome až po výzkumnou laboratoř Google X.  Později se ale osvědčil ve více než stovce společností Google Ventures a následně se začal používat ve stovkách dalších společností ve světě i u nás.


Jake Knapp v rámci Google Ventures vytvořil tým s Bradenem Kowitzem a Johnem Zeratskym a dohromady vedli přes stovku sprintů ve firmách specializujících se na mobilní technologie, elektronický obchod, zdravotnictví, finance a další oblasti.


Kniha Sprint je praktickým průvodcem při hledání odpovědí na klíčové podnikatelské otázky. Je určena týmům jakékoli velikosti, od malých podnikatelů, startupů až po podniky ze žebříčku Fortune 100, ale také učitelům nebo neziskovým organizacím. Je pro všechny, kteří před sebou mají velkou příležitost, problém nebo nápad a potřebují odpověď nejlépe ještě dnes.


Kniha se během pár měsíců od svého vydání stala bestsellerem a jednou z nejcitovanějších podnikatelských knih vůbec.


# V KNIZE SE DOZVÍTE


- proč je důležité začít na papíře

- co nejlépe během sprintu obědvat

- proč brainstorming není ideální řešení pro hledání nápadů jak pracovat individuálně a zároveň společně

- proč je dobré ke sprintu přizvat potížistu

- co jsou a k čemu slouží šílené osmičky

- jak vytáhnout důležité postřehy z pouhých pěti zákazníků 


# O AUTORECH

JAKE KNAPP vytvořil proces sprintu používaný v Google Ventures a vedl přes stovku sprintů ve startupech jako Medium, Nest, 23andMe nebo Flatiron Health. Předtím působil jako designér v Googlu, kde řídil sprinty zaměřené na Gmail, Google X nebo Chrome. 


JOHN ZERATSKY pracoval jako designér a autor softwaru pro spotřebitele, podniky i zdravotníky. V roce 2011 se podílel na redesignu YouTube a pomohl vytvořit RSS čtečku FeedBurner, kterou společnost Google v roce 2007 koupila. V Google Ventures pracoval John s více než stovkou firem, mezi nimiž nechyběly Slack, Blue Bottle Coffee, RetailMeNot a Foundation Medicine. Žije v San Francisku. 


BRADEN KOWITZ roku 2009 založil designérský tým investiční společnosti Google Ventures. Spolupracoval s bezmála dvěma sty startupy, kterým prakticky pomáhal s návrhem interakcí s klientem, náborových procesů nebo týmové kultury. Před příchodem do Google Ventures vedl designérské týmy pro řadu služeb Googlu, včetně Gmailu, Google Apps pro firmy, Tabulek nebo Trendů. 


## VÍCE O KNIZE

melvil.cz/kniha-sprint

sprintovani.cz

#sprint

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2017
1 March
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
272
Pages
PUBLISHER
Jan Melvil Publishing
SIZE
11.8
MB

More Books by Jake Knapp