İktidar: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası İktidar: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası

İktidar: Güç Sahibi Olmanın 48 Yasas‪ı‬

    • $12.99

    • $12.99

Publisher Description

New York Times çok satan!

“İktidar. Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası”, iktidar hakkında yazılmış en ahlaksız, en skandal, en alaycı ve en gerçekçi kitaptır. Robert Greene, medeniyetlerin, devletlerin ve liderlerinin binlerce yıllık tarihsel deneyimlerini inceleyip, Çinli general Sun Tzu ve filozof Machiavelli’den Napolyon Bonaparte ve Henry Kissinger’a kadar zamanlarının en önde gelen figürleri tarafından kullanılan ebedi 48 güç yasasını belirledi.

Kitapta yazar size güç kavramını ve özelliklerini tanıtıyor ve onu nasıl elde edeceğiniz ve insanları nasıl ustalıkla yöneteceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunuyor. İlk bakışta “İktidar. Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası” kitabı aldatıcılar için bir kılavuz ve bir sinizm ders kitabı olarak algılanabilir. Ancak gerçekte durum o kadar da açık değil. Greene, iktidar oyunu kaçınılmazsa, beceriksiz amatör olmaktansa sanatçı olmanın daha iyi olduğuna inanıyor.

Bu kitabın yardımıyla şunları öğreneceksiniz:

• Liderlerin eylemlerinin ve yaptıklarının arkasında ne olduğunu nasıl anlarsınız;

• Yalanlara ve manipülasyona nasıl direnirsiniz;

• Duygularınızı yönetmeyi nasıl öğrenirsiniz;

• İnsanların art niyetlerini anlama becerisini nasıl geliştirirsiniz;

• İktidara giden yolu nasıl bulursunuz.

Kitap, gücü elde etmek için yasaların kullanılmasına ilişkin birçok tarihi örnek içermektedir. Güç yasalarını takip etmek ya da etmemek sizin seçiminizdir. Ancak bu yasaların sizin için doğru olmadığını düşünseniz bile, bu kitap başkalarının eylemlerindeki manipülasyon, baştan çıkarma ve sinsi hileleri fark etmenize yardımcı olacaktır.

Robert Greene’in “İktidar. Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası” sesli kitabını dinleyin ve başarılı insanların hangi kurallara göre oynadığını öğrenin!

Original title: The 48 Laws of Power

Production credits: © 1998 Joost Elffers ve Robert Greene. (P) 2024 ABP Yayınevi

GENRE
Business & Personal Finance
NARRATOR
BP
Burak Pulat
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
23:27
hr min
RELEASED
2024
April 10
PUBLISHER
ABP Yayınevi
SIZE
1.1
GB