Śpij dobrze! Sprawdzone sposoby na bezsenność Śpij dobrze! Sprawdzone sposoby na bezsenność

Śpij dobrze! Sprawdzone sposoby na bezsennoś‪ć‬

    • $13.99
    • $13.99

Publisher Description

Powiedz „dobranoc” bezsenności!

Ilu godzin snu potrzebujemy? Czy możliwe jest „nadrobienie” zaległości w spaniu? Czy leżenie w łóżku pomaga w zasypianiu? Czy da się przyzwyczaić organizm do mniejszej ilości snu?

Doktor Kristen Casey, specjalistka w dziedzinie zdrowia psychicznego, znana również jako „doktor od bezsenności”, od lat bada temat snu. Jej książka to kompleksowy przewodnik, który pomoże ci wyspać się tak, jak na to zasługujesz – spokojnie i bez zmartwień.

Dzięki tej książce:odkryjesz, co stoi za twoimi trudnościami ze snem, i dowiesz się, jak możesz je skutecznie przezwyciężyć;poznasz praktyczne metody walki z bezsennością, a także techniki relaksacyjne, które pomogą ci szybciej zasnąć i poprawią twój sen;nauczysz się, jak stworzyć sprzyjające odpoczynkowi środowisko oraz wypracować nawyki, które wspierają zdrowy sen;poznasz wpływ używek i stresu na jakość snu;wypróbujesz skuteczne sposoby na wspieranie snu podczas podróży oraz dowiesz się, jak poradzić sobie z jet lagiem i zmianą czasu.Śpij dobrze!to coś więcej niż poradnik. To fascynująca podróż przez tajemnice snu, w której na każdym kroku towarzyszy nam autentyczna wiedza i empatia. Poznając historię snu, mity związane z bezsennością oraz konkretne metody ich pokonywania, staniesz się strażnikiem własnego snu i… wreszcie się wyśpisz!

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2024
May 29
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
264
Pages
PUBLISHER
Wydawnictwo Kobiece
SELLER
Virtualo
SIZE
2.3
MB

More Books by Kristen Casey

Finding Love Finding Love
2017
Finding a Husband Finding a Husband
2017
Finding Forever Finding Forever
2018
Lost in Love Lost in Love
2017
Forever and a Day Forever and a Day
2018
Insomnia Doc’s Guide to Restful Sleep Insomnia Doc’s Guide to Restful Sleep
2023