Як працювати в Данії: українське видання. Як працювати в Данії: українське видання.

Як працювати в Данії: українське видання‪.‬

Пошук роботи в данії, успіх у кар’єрі та порозуміння з данським начальником

Publisher Description

Переклад книги «Як працювати в Данії» з англійської опублікований безкоштовно з метою допомогти 45 тисячам українців у Данії, включаючи тих, хто нещодавно прибув до країни. Багато з них зараз шукають роботу в Данії, інші проходять стажування або знаходять першу роботу, але не всі знають всі тонкощі данського ринку праці. 

 

Ця книга розповість вам про данський спосіб пошуку роботи, як успішно пройти співбесіду, а також про те, на які пільги ви можете розраховувати, якщо вас приймуть на роботу.

 

Ви також дізнаєтеся, як налагодити ділові зв'язки в Данії, чому вступ до профспілки може бути корисним навіть для інтелектуальних працівників, і чого очікує від вас ваш данський начальник.

 

У книзі також розглядаються теми, що носити на роботу в Данії, як спілкуватися з данськими колегами та чи потрібно дарувати подарунки начальнику або співробітникам.

 

Українське видання книги «Як працювати в Данії» безкоштовне для завантаження. Будь ласка, поділіться цією книгою з усіма, кому вона, на вашу думку, може бути корисною. 

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2023
March 1
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
143
Pages
PUBLISHER
KXMGroup
SELLER
Kay Xander Mellish
SIZE
1.5
MB