Publisher Description

"Pasijutome kaip TV talentų šou komisija, kukliai mergytei su kasytėmis scenoje staiga uždainuojant Montserrat Caballé balsu. Artūras Žilis, paprastas statybininkas iš Marijampolės, tiesiog yra gimęs rašyti. Netikite? O paskaitykite", - siūloma leidėjų feisbuko puslapyje.

Smurtas, svaigalai, ginklai, nusikaltimai. Bet taip pat - draugystė, meilė, savigarba, Dievas. Viso to pilni abu jauno dainų tekstų kūrėjo ir atlikėjo A. Žilio, dar žinomo slapyvardžiu Kristagas, aštraus siužeto romanai. Dėl necenzūrinės leksikos, smurto ir erotinių scenų šie kūriniai - tik suaugusiems.

„Atpirkimą“ ir „Kartą Lietuvoje“ vienija ne tik banditiško romano žanras. Abi istorijos susijusios ir savo siužetais bei problematika. „Meilė ir mirtis Marijampolėje“ - būtų galima apibendrintai pavadinti kūrinius. Arba - „Paslaptinga medinio kryželio kelionė“. Arba „Sergantis genijaus protas“. Artūras Žilis ne tik puikiai mezga intrigas, vingiuoja siužeto linijas ir išlaiko įtampą, bet ir genialiai atskleidžia, kokia karšta ir aštri, net nuodinga košė gali virti jauno žmogaus galvoje, kaip lengvai iš draugiško ir talentingo paauglio šis gali tapti asocialiu asmeniu, bei kokie iš tiesų yra šeimos, visuomenės, meilės ir Dievo vaidmenys šiame virsme.

Romanuose kiek įmanoma išlaikyta autentiška veikėjų ir pasakotojo kalba - su visomis svetimybėmis, žargonu, slengu. Tai suteikia kūriniams savitą skonį ir spalvą. Sužavi ir pats pasakojimo būdas, varijuojantis nuo įtikinamai autentiškų beraščio paauglio užrašų iki tarantiniškai spalvingų ir ironiškų veiksmo scenų, svyruojančių ant parodijos ribos.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2017
February 1
LANGUAGE
LT
Lithuanian
LENGTH
285
Pages
PUBLISHER
Naujas vardas
SELLER
Naujas vardas
SIZE
1.1
MB

More Books by Artūras Žilis