• $5.99

Publisher Description

Olumlu düşünce, planlama ve kişilik geliştirme üzerine bir yığın kitap bulunmaktadır. Burada Napoleon Hill'in çalışmasını vurgulamak isterim. Sanırım insanların yaşamlarını nasıl daha başarılı bir şekle sokabilecekleri düşüncesiyle profesyonelce uğraşan ilk yazar oydu.


Başarı ve mutluluk şansa bırakılmalı mı?


Kesinlikle değil! Konuya ne kadar derin yaklaşırsak, kendi yaşamımızı şekillendirmekte ne kadar payımız olduğu o kadar ortaya çıkacaktır. Elbette burada dvış etkenler de var, örneğin nasıl bir ailede ya da ülkede doğduğumuz şansı. Hatta Tanrı diye adlandırabileceğimiz daha büyük güçler de vardır.


Son 40 yıldır yaptığımız araştırmalar hesaplamalarımızda yeniden doğuş olgusunu da dikkate almamız gerektiğini itirazsız kanıtlamıştır. Bu burada Avrupa'daki insanlara tuhaf ya da anlamsız gelebilir, ama yeniden doğuşun olmadığını hayal eden azınlıklardan olduğumuzu lütfen düşünün. Bütün diğer kültürlerin halkları bunu bilmektedir! Hatta bu gerçek İ.S. 553'te İstanbul Konsilinde hristiyanlık öğretisinden çıkarılmıştır. O zamanlar "temizlenen İncil`de" bugün bile İsa'nın ve havarilerinin yeniden doğuşa inandığının izleri vardır. 


Ben sizi bu konuyla yormak ya da sıkmak istemiyorum. Ancak şu muhakkaktır: Başarılarınızın ya da sorunlarınızın nedenlerini başka insanlarda, anne-babanızda ya da yüce bir Tanrı'da ararsanız, o zaman kendi yaşamınızı kendi ellerinize alma şansını yitirirsiniz. 


Benim tarafımdan geliştirilen “Geridönüş Terapisi`nde” herbir kişi en az bir kez daha önceden buraya (dünyaya) gelmiş olduğuna ikna olabilir. Yaşamınızın, son varoluşlarınızda tasarladığınız büyük, mükemmel bir plana dayanak oluşturduğunu anladığınızda, aralarındaki büyük bağlamları keşfedip kavrayabileceksiniz. 


Senin yaşamın üstün bir plan içermektedir! 

Bu planı tanımak ve anlamak gerekir!

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2016
December 7
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
21
Pages
PUBLISHER
Kyborg Institut & Verlag
SELLER
ALKE GMBH SPIRITUELLE KUNST & MAGIE
SIZE
519.2
KB

More Books by D. Harald Alke