Publisher Description

Onlar, yalnızca; "Rabbimiz Allah'tır" demelerinden dolayı, haksız yere yurtlarından sürgün edilip çıkarıldılar...
Allah kendi (dini)ne yardım edenlere kesin olarak yardım eder. Şüphesiz Allah, güçlü olandır, aziz olandır.
(Hac Suresi, 40)

Bu Kitap, adını dahi bilmediğimiz Müslüman ül-kelerde yaşanan zulmü anlatmak için yazılmıştır. Eserde kişi ve kurumlar kısmen hayal ürünü, yaşanılan acılar anlatılan olaylar ise tamamen GERÇEKTİR. Bu yaşanılan acıların tek sebebi var: Müslüman olmak. Müslümanlarsa gökte Hakkın yerde Halkın övgüsüne mazhar olan Hz Muhammed (s.a.v) efendimiz için, Allah’ın ( c.c.) emirleri için dininden dönmedi dönmeyecekler. Bu acı dolu coğrafyada yaşanılan acılara sessiz kalmak, huzur içerisinde-müslümanım-demeye sığmayacaktır. Onların rahipleri, keşişleri, hahamları hatta zerdüşleri ile bile huzur içinde yaşayabilirlerken; “müslümanım diyenleri” kendilerine hakaret ediyor olarak algılamaya bile cüret etme cesaretine sahip oluyorlar. Bu ne vicdansızlık? Hangi din öldürmeyi emrediyor ki, sizler de vahşice can almaya yelteniyorsunuz?

Kıymetli okuyucum; Yaklaşık 3 yılımı verdiğim bu çalışmada, dünyada zulme uğrayan o kadar ülke var ki, eserimde hepsine yer verdim. Kısa anlatımlarla da olsa en azından bilgi niteliğinde belirttim. Bu çalışmamda şunu öğrendim: İslam medeniyetinin bir avuç Budist ve Siyonistlere medeniyetsizce yem olmasına sessiz kaldı-ğımız sürece, gerçek anlamda inancımız eksik olacağı kanısındayım. Keza görüşüm öyle ki sebebi;

KENDİMİZE MÜSLÜMAN OLMAK.

Oysa, orada bir Arakan var. Orada akla hayale gel-memiş, daha insanoğlunun görmemiş olduğu işkenceler var. O küçücük bebekleri ayakları altında ezen, yaratanı dahi şaşırtan(hâşâ) –mahlûklar- var.

Rabbim Müslümanlara sabır ve güç versin. Birlik olup İslami ittihadı nasip etsin. Biliyoruz ki, bunun için önce Türk birliğimizi var etmeli, bunun için çalışmalıyız.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2014
September 21
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
163
Pages
PUBLISHER
Veysel Altunbay
SELLER
Smashwords, Inc.
SIZE
508.1
KB