Chlorid sodn‪ý‬

    • $13.99
    • $13.99

Publisher Description

Carl Mørck a oddělení Q se vrací s již devátým případem.  

Šéf oddělení vražd Marcus Jacobsen se setkává se svým nejlepším vyšetřovatelem Carlem Mørckem nad případem, který na něj hluboce zapůsobil. Zaměstnancům oddělení Q začne růst pod rukama nepříjemná spleť případů. Zvláštní úkol donutí Carla, Asada, Rose a Gordona, aby se semkli pevně dohromady. 

Poté co se oddělení Q ponoří do vyšetřování úmrtí výrazných osobností, která byla zatím považována za sebevraždy nebo neštěstí, odhalí v nich daleko horší vzorec jednání a vše nasvědčuje tomu, že zanedlouho zemře další člověk. Aby zabránili kruté smrti, pustí se v obtížné době proticovidových opatření s typickou dávkou humoru a soudržnosti do zavilého boje o čas. Jenže mezitím se z Carlovy minulosti jako had, který konečně zavětřil svou kořist, vynoří docela jiný případ.

–––

Jussi Adler-Olsen píše s obrovským nasazením a energií a jeho schopnost propojit všechny ty různorodé zápletky je nedostižná.

Dagbladenes Bureau 

Adler-Olsen stále hraje jako virtuos s navzájem se překrývajícími dějovými zvraty a sebejistým psaním napříč širokým spektrem tónů.

 — Jyllands-Posten 

 

 

 

 

Jussi Adler-Olsen (nar. 1950) pracoval jako novinář, redaktor a nakladatel. Čtenářskou oblibu si získal především sérií detektivních románů o oddělení Q, která čítá už devět dílů. Charakteristickým znakem autorova stylu a jistě i jedním z důvodů jeho obrovského mezinárodního úspěchu je osobitý smysl pro humor, nadhled a ironie. Jeho knih se celosvětově prodalo už dvacet pět milionů výtisků.  

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2022
June 1
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
479
Pages
PUBLISHER
Host
SELLER
eBookservice s.r.o.
SIZE
1.6
MB

More Books by Jussi Adler-Olsen

2011
2012
2015
2014
2020
2015