Dotyk

    • $8.99
    • $8.99

Publisher Description

Dotyk vás zavede hluboko do šílené mysli sériového vraha.

První případ detektiv inspektorky Savageové.


Harry má rád pěkné věci. Rád se na ně dívá. Ale to někdy nestačí. Chce se dostat blíž… 


Detektiv inspektorka Savageová a její tým z britského Plymouthu se snaží vyšetřit sérii hrůzných útoků na mladé ženy. Oběti jsou zdrogovány, násilím odvlečeny, zneužity a poté pohozeny u cesty. Zůstává jim jen mlhavá vzpomínka na to, co se jim stalo. 


Když je však na pláži nalezeno mrtvé, zohavené tělo jedné z těchto žen, vyšetřování se změní v děsivý hon na vraha. Jenže jedna oběť nestačí… alespoň tomuhle vrahovi ne.

 

„Zatraceně dobrá anglická detektivka od jednoho z nejúspěšnějších britských autorů toho žánru současnosti.“


Britský spisovatel Mark Sennen s prvním thrillerem Dotyk zažil až pohádkový příběh. Knihu, kterou v počátku vydal sám vlastním omezeným nákladem, si pro její jedinečnost v žánru thrillerů postupně všimli čtenáři a velcí světoví nakladatelé. 


Ještě v roce 2012 se z knihy stal bestseller číslo 1 knižního giganta Amazon a e-kniha se umístila v žebříčku TOP 100 knih roku 2012. Od tohoto úspěchu Sennen napsal dalších pět neméně úspěšných pokračování série s detektiv inspektorkou Savageovou, které vyjdou v nakladatelství Práh ve skvělém překladu Daniely Reischlové, a podle svých slov s inspektorkou Savageovou ještě rozhodně nekončí.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2018
June 14
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
368
Pages
PUBLISHER
Práh s.r.o.
SELLER
iAdverti
SIZE
1.7
MB

More Books by Mark Sennen

2020
2020
2021
2018
2018
2018