• $7.99

Publisher Description

"Inspektor George Walsh ze Scotland Yardu specjalizuje się w śledztwach dotyczących spraw nietypowych.Stosuje w nich niekonwencjonalne metody. Czy stress i presja psychiczna mogą być zarażliwe? Kim jest Barry Vickers? Czy tylko ubogim kibicem klubu futbolowego "Cristal Palace"?

Dokąd doprowadzą inspektora ślady niejakiego Tylera? Ten nie jest przecież podejrzany o żadne konkretne przestępstwo. A może chodzi tu o tzw. "terytoria wewnętrzne"? Czy naprawdę żyjemy na jednym z możliwych światów?

Piotr Mioduszewski (ur.1967),urodzony w Opolu, całe jednak swoje dorosłe życie związał z Katowicami. Ukończył wydział Prawa i podyplomowe Studia Dziennikarskie. Debiutował póżno bo dopiero w 2008 roku na łamach miesięcznika literackiego "Uwaga Debiut!".

Jest bardzo płodnym pisarzem podejmującym w swej beletrystycznej twórczości różne tematyki od historycznej ("Rok Krwi", "Rok Sześciu Cesarzy", "Cień Minotaura"), politycznej ("Przekształcenia dr.Libery", "Osadzony na nisokościach"), regionalne ("Cicha Noc") aż po gatunek s-f ("Gambit jednorożca"). Obecnie pracuje nad zbiorem opowiadań o Starożytnym Rzymie pt. "Obywatel potrójnego szczęścia".

GENRE
Sci-Fi & Fantasy
RELEASED
2013
August 29
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
135
Pages
PUBLISHER
PRESS PHOTO Aleksander Rabij
SELLER
Press Photo Aleksander Rabij
SIZE
566.4
KB