Vasaras beigas

    • $11.99
    • $11.99

Publisher Description

Kādā 1983. gada vasaras pievakarē no lauku mājām gleznainajos Dienvidzviedrijas līdzenumos bez vēsts pazūd mazs puisēns. Viss ciems iesaistās pazudušā bērna meklēšanā, taču viņu atrast tā arī neizdodas. Minējumi un baumas izplatās ātri, bet nozieguma izmeklēšana noris gausi, un beigās lieta tiek slēgta bez atrisinājuma.

Pēc divdesmit gadiem pazudušā zēna māsa Veronika vada grupas terapijas sesiju. Tai pievienojas kāds jauns vīrietis, kurš dalās atmiņās par bērna pazušanu. Vīrieša stāsts šķiet biedējoši pazīstams un satrauc Veroniku, un viņa nolemj no jauna atgriezties dzimtajā Skones novadā, lai atrastu atbildi uz jautājumu, kuru neviens vairs nevēlas dzirdēt. Kas īsti notika tovasar, pirms daudziem gadiem? Tajā vasarā, kurai tā arī vēl nav pienākušas beigas.

Anderss de la Mote (1971), pirms kļuva par rakstnieku, strādāja Stokholmas policijā un nodarbojās ar drošības jautājumiem IT uzņēmumā. Viņa debijas romāns [geim] iznāca 2010. gadā, un kopš tā laika Anderss de la Mote ir viens no iecienītākajiem zviedru kriminālromānu rakstniekiem.


No zviedru valodas tulkojusi Aija Dvinska.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2019
July 22
LANGUAGE
LV
Latvian
LENGTH
368
Pages
PUBLISHER
Zvaigzne ABC
SELLER
APGADS ZVAIGZNE ABC SIA
SIZE
1.9
MB

More Books by Anderss de la Mote

Customers Also Bought

2021
2019
2018
2017
2018
2018