Jakoś wkrótce

    • $5.99
    • $5.99

Publisher Description

Przezabawnie zilustrowana, pełna humoru i poszerzająca horyzonty książka o technologiach, które mogą odmienić nasze życie… lub wszystko popsuć!

Bestseller „New York Timesa”

Popularnonaukowa Książka Roku magazynów „The Wall Street Journal”  i „Popular Science”

Doktor Kelly Weinersmith, uznana badaczka, oraz Zach Weinersmith, uwielbiany rysownik popularnego komiksu internetowego Saturday Morning Breakfast Cereal, przeplatając opisy własnych poszukiwań i wywiady z wybitnymi naukowcami, błyskotliwie opisują, co może nam (jakoś wkrótce) przynieść przyszłość.

Jakoś wkrótce to fascynująca książka o możliwościach rozwoju naszej cywilizacji. Przeczytacie w niej o windach kosmicznych, programowalnej materii, pożytecznych robotycznych rojach, drukowaniu 3D ludzkich narządów, tosterach zasilanych syntezą jądrową, rozszerzonej rzeczywistości, wydobywaniu surowców z asteroid, ulepszaniu ludzkiego mózgu, syntetycznej biologii, precyzyjnych lekach i nie tylko!

Przekonajcie się, co nas czeka, no, wiecie…

…jakoś wkrótce!

 

Pokochałem tę książkę tak bardzo, że wydrukowałem sobie w technice 3D drugie serce, żebym mógł ją kochać jeszcze bardziej.

dr Phil Plait, astronom,

autor bloga Bad Astronomy

 

Uważam, że ta książka to mistrzostwo. Sam chciałbym taką napisać.

dr Scott Aaronson, wykładowca informatyki kwantowej

na Uniwersytecie Teksańskim w Austin

 

Żartobliwa, a przy tym głęboka.

dr George Church, Uniwersytet Harvarda

 

Windy kosmiczne, asteroidy ze złotem, zasilane syntezą jądrową tostery – któż by przypuszczał, że nauka może być tak bardzo zabawna? No i kto by pomyślał, że zabawa może być tak naukowa? Jakoś wkrótce to pełna humoru, skłaniająca do refleksji i niezwykle pouczająca książka.

Tim Harford, autor książek

„Sekrety ekonomii” i „Messy”

 

Kelly i Zach obiecali mi kryształową kulę, ale ich książka zapewnia o wiele większą frajdę i wiedzę niż wpatrywanie się w szklane okrągłe ustrojstwo. Jakoś wkrótce rozśmiesza i zupełnie niepostrzeżenie przekazuje solidną dawkę informacji o najbardziej zaawansowanych technologiach naszych czasów. Powinniście przeczytać tę książkę wcześniej niż jakoś wkrótce.

Alexis Ohanian,

współzałożyciel portalu Reddit

GENRE
Humor
RELEASED
2020
March 11
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
448
Pages
PUBLISHER
Insignis Media
SELLER
Insignis Media S.C. Pawel Brzozowski Tomasz Brzozowski
SIZE
21.8
MB

More Books by Kelly Weinersmith & Zach Weinersmith

2017
2020

Customers Also Bought

2020
2019
2018
2018
2019
2021