Ještě Než Vezme (Záhady Mackenzie White – Kniha 4‪)‬

    • $4.99
    • $4.99

Publisher Description

Blake Pierce, autor bestselleru NAVŽDY PRYČ (#1 bestseler s více než 800 pětihvězdičkovými hodnoceními), přichází s knihou č.4 ve vzrušující sérii Záhady Mackenzie White.


V knize JEŠTĚ NEŽ VEZME (Záhady Mackenzie White – Kniha 4), se novopečená agentka FBI Mackenzie Whiteová dostává k novému a velice znepokojujícímu případu. V zemědělském státě Iowa se ztrácejí ženy a brzy se objevuje podobnost mezi jednotlivými případy. Všichni se obávají, že jde o práci sériového vraha, který bude jenom zrychlovat tempo vražd. Vzhledem ke svému středozápadnímu původu, se Mackenzie na případ perfektně hodí.  


Jenže jí samotné se na středozápad vrátit nechce. Rustikální ráz krajiny jí až příliš připomíná duchy vlastní minulosti, které již jednou úspěšně zamknula do skříně. Zároveň také pátrá po vrahovi svého otce, což přináší nové problémy na každém kroku. Znovu ztracena mezi farmami, stodolami, jatkami a nekonečně rovnými silnici bez aut, se Mackenzie pomalu vrací do hlubin vlastní duše a dostává se blíže k nočním můrám, které ji kdysi strašily. 


Ve smrtonosné hře na kočku a na myš je konečně schopna identifikovat psychózu vraha, se kterým má tu čest a uvědomuje si, že místo, kam jí to zavede, skrývá ještě mnohem temnější a nebezpečnější tajemství. 


Temný psychologický thriller se vzrušující zápletkou, JEŠTĚ NEŽ VEZME, je knihou č. 4 v zajímavé nové sérii – s oblíbenou novou hrdinkou – který vás přinutí obracet stránky dlouho do noci. 


Kniha 5 v sérii Záhady Mackenzie White bude brzy rovněž k mání.

 

Další knihou od Blakea Pierce je kniha NAVŽDY PRYČ (Záhady Riley Page – Kniha 1). Bestseller s více než 800 pětihvězdičkovými hodnoceními – a navíc ke stažení zdarma!

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2019
April 22
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SELLER
Lukeman Literary Management
SIZE
3.2
MB

More Books by Blake Pierce

2015
2018
2016
2018
2018
2016

Other Books in This Series

2019
2018
2019
2019