• $3.99

Publisher Description

Babam Sergei Krilov’un, yaşamı boyunca ne tür kayıplar verdiğini bilseydim, belki de onun hayatına burnumu sokmazdım. Ya annem, Hatuna Krilov, hayatının en büyük, en acımasız sınavından geçtiğini... Onu hiç, ama hiç, bu şekilde acımasızca yargılamazdım. Ama yaptım…  Ben hayatımın en büyük yanlışlığını aileme güvenmeyerek yaptım. Yaşamlarını sürgüne gönderdim. Kendimi bir dipsiz kuyunun içine bıraktım. Niçin? Merak ve hırsım uğruna mı? Bedelini sadece tekerlekli sandalyeye mahkum kalarak ödemiş olsam da, canı cehenneme…  Aileme daha ağır bedeller ödettiğime kahroluyorum. Şimdi, minik oğluma baba olarak ne anlatacağım? Ailemi nasıl mahvettiğimi mi? Ama ben ailemin yaptığı hatayı yapmayacağım. Susmayacağım. Oğluma olanları tüm samimiyetle anlatacağım.  

           İMZA: Laşa Krilov

      “Birilerinin günah keçisi olarak bırakıldığımı kime anlatabilirdim ki?”

           İMZA: Sergei Krilov

    Sevilmeyi sevmekle yetinmedim maalesef. Elinin kiri olan para sevgisi ağır basınca körleşiyormuş insan, bilemedim. Kaybettim. Çoğu şeyi kaybettim. Hala da kaybetmeye devam edince, hayatta fazla olanın ben olduğumu anladım.”

           İMZA: Hatuna Krilov

   “Boşa bırakılan Mail kim? diye sorarsanız, O benim..”

           İMZA: Öksüz

    Kimileri beni vicdansız bilse de öyle değil işte. Belki ben hayal ettiğim kusursuz ailemin oğlu olmak istediğim için şu an mağdurum. Sence Dimo… Eğer aile bir kökse, o zaman vicdan toprak olmalı. Hangi vicdanlı insan zehirli toprağı benimser? Hiç… hiç değil mi Dimo. Ve ben bu hiç olan insanların arasında sadece zerre kadar ufak bir yerdeyim. Eğer kendimi kaybedersem, içimdeki adaletimi yok edersem, ben de yok olurum. Anlayacağın, senin sırrının “Kör Düğümü”nü çözmem lazım.

Yazar Hakkında:

İrina Andreeva, 1970 senesinde Gürcistan’ın Dedoplisckaro kasabasında fakir bir ailede dünyaya geldi. 1992 senesinde Tiflis’te meslek yüksekokulunu bitirdi ve o senelerde güçlü bir bağımsızlık hareketiyle sarsılan memleketini terk ederek, hayatını kazanmak için annesinin memleketi olan Rusya’ya yerleşti. “Hayat dipsiz bir kuyu”, sözünü sık sık dile getiren yazar, şimdilerde yaşamını Türkiye’de, iki oğlu ve eşiyle sürdürmekte.

Kitapları:

LANETLİ EV. (Basılmış kitap)
KURUTULMUŞ KELEBEKLER. (Basılmış kitap)
AKLIMDAKİ ŞEYTAN. (Basılmış kitap)
KÖRDÜĞÜM (Basılmış kitap)
KUŞLARA EMANET (Basılmış kitap)
Şu an “AĞAÇTAN KIZLAR” (dosya) üzerinde çalışmaktayım.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2016
July 20
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
400
Pages
PUBLISHER
EKitap Projesi
SELLER
PublishDrive Inc.
SIZE
667
KB

More Books by İrina Andreeva & Murat Ukray