Kārdinošs pavērsiens Kārdinošs pavērsiens

Kārdinošs pavērsiens

Attiecību stāsti erotiskās noskaņās

    • $14.99
    • $14.99

Publisher Description

Kaisles dzirkstele katru no mums var pārsteigt visnegaidītākajos brīžos (pusdienas pārtraukumā, attālinātā sanāksmē, ceļā). Arī fiziskās labsajūtas augstākās virsotnes var sasniegt neparedzētos apstākļos un vietās (laivā, siltumnīcā, purvā…). “Kārdinošs pavērsiens” piedāvā sešpadsmit eksotiskus attiecību stāstus, kuros intimitātei un erotikai atvēlēta īpaša loma.
Uzmanību: šī stāstu krājuma lasīšana var ne tikai sasmīdināt, bet arī patīkami satraukt, tāpēc izvēlieties šim procesam piemērotu laiku!
“Viegli, asprātīgi, erotiski... Ikdienā zināmas situācijas ievilina un kārdina. Arī lasītājs – vīrietis, kāri tverot katru vārdu, pats nepamana, kā sakrusto kājas!”
Andris Bulis, aktieris

Ilze Aizsila (1982) ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē, darbojusies tūrisma un sabiedrisko attiecību jomā. Paplašinot darbības spektru rakstniecības lauciņā, izdoti jau trīs romāni: “Dzīvot naktij” (līdzautore Indra Ēķe-Začeste), “Mīlas kastings” (2021), “Solis līdz altārim” (2022). “Kārdinošs pavērsiens” ir autores pirmais publicētais stāstu krājums, pieskaņots viņas moto “Literatūra sirdij un dzīvespriekam”.
www.ilzeaizsila.com

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2023
September 25
LANGUAGE
LV
Latvian
LENGTH
255
Pages
PUBLISHER
Zvaigzne ABC
SELLER
APGADS ZVAIGZNE ABC SIA
SIZE
2
MB

More Books by Ilze Aizsila

Solis līdz altārim Solis līdz altārim
2022
Mīlas kastings Mīlas kastings
2021