Když panda tančí Když panda tančí

Když panda tanč‪í‬

    • $9.99
    • $9.99

Publisher Description

Komedie o zármutku a tančících medvědech 

Danny Malooley to v životě nemá lehké. Před rokem při autonehodě ztratil milovanou ženu, jejich syn Will sotva vyvázl životem a od té doby nepromluvil ani slovo. Na krk Dannymu dýchá domácí kvůli dluhům na nájemném a v práci právě dostal padáka. O nekvalifikovaného otce samoživitele nemají zaměstnavatelé zájem, takže Dannymu nezbývá než se pokusit získat potřebné peníze méně konvenčním způsobem. Začne se živit jako tančící panda v parku. Co na tom, že jeho vypelichaný kostým páchne zvratky, lidé si ho pletou s fretkou a tanec mu jde jako psovi pastva? 

Potom se však Dannymu začne blýskat na lepší časy, protože se dozví o soutěži talentů s pěkně tučnou odměnou. Snad se mu podaří přesvědčit tanečnici u tyče Krystal, aby si ho vzala do parády. Jenže datum soutěže se blíží a ukáže se, že Will přece jen mluví — jen si místo táty raději povídá se smradlavou pandou v parku. Podaří se Dannymu vyhrát hlavní cenu a získat zpět důvěru jediného syna, než mu zlotřilý domácí nechá zpřerážet kosti?

–––

Svižné, neotřelé a velice, převelice vtipné. Tento román s lehkostí poletuje mezi humorem a dojemností. Je to příběh o radosti, sounáležitosti a neuvěřitelné odolnosti lidského ducha. Při čtení jsem měla chuť tančit. Tahle kniha je úplný poklad.

Katie Marshová, spisovatelka

Hluboce povzbudivý příběh… okouzlující zápletku doplňují procítěná témata, vtip a plejáda svérázných vedlejších postav, které dokazují, že přátelství přináší hluboké porozumění a naději. […] Když panda tančí je skvělým literárním protilékem na časy smutku a úzkosti.

 — Shelf Awareness


Osvěžující… skvěle napsaný, svižný román, který se soustředí na lásku mezi otcem a synem a na to, jak z ní může vzniknout přátelství.

 — Kirkus Reviews


James Gould-Bourn je scenárista, spisovatel a světoběžník pocházející z Manchesteru. Po letech práce pro různé neziskové organizace se rozhodl změnit kariéru. Absolvoval kurz tvůrčího psaní na Faber Academy a napsal svůj první román Když panda tančí (2020). 

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2021
November 9
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
359
Pages
PUBLISHER
Host
SELLER
eBookservice s.r.o.
SIZE
1.3
MB

More Books by James Gould-Bourn

Bear Necessity Bear Necessity
2020
Pandatage Pandatage
2020
La Danse du panda La Danse du panda
2022
Mój tata panda Mój tata panda
2021
Szívedbe cammogva Szívedbe cammogva
2020
I giorni del panda I giorni del panda
2020