Kierunek miłość Kierunek miłość

Kierunek miłoś‪ć‬

    • $12.99
    • $12.99

Publisher Description

Do zakochania jeden lot!

Nigdy nie wydarzyło się między nimi nic romantycznego. Są przyjaciółmi i tyle. Nie widują się na co dzień, jednak co roku w grudniu Molly spędza siedem godzin i piętnaście minut, siedząc obok Andrew podczas lotu z Chicago do Dublina. Piją okropne wino serwowane na pokładzie, wymieniają się plotkami i nadrabiają zaległości. Te spotkania stają się ich ulubioną przedświąteczną tradycją i żadne z nich nie zamierza z niej rezygnować. Teraz, w dziesiątą rocznicę lotniskowej znajomości, ich lot zostaje odwołany przez burzę śnieżną.

Chociaż Molly nie przepada za Bożym Narodzeniem, wie, jak ważne jest to święto dla Andrew. Zamiast – zgodnie z logiką i rozsądkiem – pogodzić się z losem i zostać w Ameryce, robi coś zupełnie innego. Irracjonalnego i szalonego. Obiecuje Andrew, że dotrą do domu na święta, i zamierza tej obietnicy dotrzymać. W święta przecież wszystko może się zdarzyć.

Korzystając z przedziwnej kombinacji taksówek, samolotów, łodzi i pociągów, Molly wdraża swój szalony plan w życie. A to, co na początku wygląda jak wycieczka z piekła rodem, może okazać się najbardziej emocjonującą podróżą.

GENRE
Romance
RELEASED
2023
October 25
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
384
Pages
PUBLISHER
Wydawnictwo Kobiece
SELLER
Virtualo
SIZE
3
MB

More Books by Catherine Walsh

Shut Up And Get In Line! Shut Up And Get In Line!
2010
Wir zwei im Dezember Wir zwei im Dezember
2024
Kierunek miłość Kierunek miłość
2023
Jedes Jahr im Dezember Jedes Jahr im Dezember
2023