• $8.99

Publisher Description

Jeden mężczyzna, osiem kobiet. Literacki flirt rozgrywający się w fascynującym świecie damsko-męskich relacji. Największe przeciwieństwo, a zarazem doskonała jedność. Gdy zderza się pierwiastek męski z kobiecym, dochodzi do KULMINACJI uczuć.


Wyjątkowy projekt, na który składa się kilkanaście opowiadań o kobietach w kulminacyjnych sytuacjach życiowych autorstwa Janusza Wiśniewskiego i gwiazd kobiecej literatury. Polskie autorki podejmują dyskusję na temat im najlepiej znany - kobiecości. Każde opowiadanie odczytują na nowo - odnajdują wątek, bohatera, scenę, które stają się dla nich inspiracją dla własnej historii. Z tego dialogu zrodziła się prowokacyjna opowieść o sile uczuć, stracie, tęsknotach, zdradach i zdumiewających kobietach - dojrzewających, choć dawno dorosłych; dorosłych, a przecież nadal niedojrzałych.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2015
February 4
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
336
Pages
PUBLISHER
Wielka Litera
SELLER
Virtualo
SIZE
4.9
MB

More Books by Marika Krajniewska, Manula Kalicka, Magdalena Witkiewicz, Janusz Leon Wiśniewski, Izabela Sowa, Agnieszka Niezgoda, Małgorzata Warda, Paulina Holz & Joanna Jodełka