• $8.99

Publisher Description

#! Nové přepracované vydání z roku 2016 #!


>> Prodáno přes 3 miliony výtisků, z toho 20 000 v ČR <<


„Knihu doporučuji k prostudování každému, kdo měl někdy pocit, že mu práce přerůstá přes hlavu.“

- Michal Kašpárek, Finmag.cz 


Tato kniha je naprosto jiná, než všechny ostatní knihy o produktivitě. Poprvé vyšla před patnácti lety a za tu dobu se stala fenoménem. O její kvalitě svědčí tři miliony prodaných výtisků ve více než 30 jazycích. Statisíce lidí si díky metodě GTD dokáží naplánovat svůj pracovní i osobní čas a mohou se plnohodnotně věnovat práci, rodině i koníčkům. Tisíce účastníků kurzů a workshopů dále prohloubilo svoji znalost metody natolik, že ji mohli zavést do firem, kde pracují a tyto se tak staly lépe organizovanými a zaměstnanci spokojenějšími.


Nyní autor přepsal celou knihu od začátku do konce, aby v ní zohlednil práci v nové, digitální době. Jednu věc ale na knize měnit vůbec nemusel, a sice její základní principy a techniky produktivity beze stresu.


Nováčci, kteří se setkávají s metodou GTD poprvé, oceňují její modularitu, možnost zavádění systému po částech, kdy další krok mohou učinit až po zautomatizování předchozího. Také rady, kterých kniha obsahuje nespočet, jsou aplikovatelné i jednotlivě a progres tedy přichází hned od prvních okamžiků používání. Dlouholetým uživatelům metody GTD David Allen slibuje, že najdou v tomto přepracovaném vydání zcela novou úroveň zapojení a objeví informace, které čekají na uplatnění v rámci struktur a nástrojů s nimiž už dávno pracují. Autor aktualizoval postupy v této knížce s ohledem na moderní technologie a také s ohledem na moderní poznatky o činnosti mozku v neurologii. Jeho zásady jsou ale vždy spjaty s nadčasovými principy, kterými se řídí lidská pozornost, emoce a kreativita.


Zapojíte-li tuto knihu do svého života, získáte neocenitelného průvodce při změně životního stylu směrem k těm skutečně důležitým stránkám prácovního i osobního života.


# V knize se mimo jiné dozvíte


- jak naložit s množstvím informací, které se na vás valí a vyhnout se zahlcení

- jak sám(a) sebe zorganizovat a přitom zůstat v klidu

- jak si zorganizovat fyzické materiály (i stůl, šuplata, šanony apod.)

- jak si udělat pořádek v projektech

- podle jakého klíče věci třídit

- jak na nic nezapomínat a mít čistou hlavou

- jak používat vstupní schránky (inboxy)

- jak funguje legendární Allenovo „dvouminutové pravidlo“

- jak efektivně používat email a další komunikační kanály

- jak nejlépe využít každou volnou chvíli během pracovního dne


# Více o knize

http://melvil.cz/kniha-mit-vse-hotovo

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2016
May 20
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
400
Pages
PUBLISHER
Jan Melvil Publishing
SELLER
Jan Melvil Publishing
SIZE
4.6
MB

More Books by David Allen