Můj porod krok za krokem

  • $8.99
  • $8.99

Publisher Description

Ještě nikdy nebyla žádná kniha o porodu tak vzrušující, zábavná a názorná. První elektronická multimediální kniha o porodu vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte jedinečný a fascinující příběh narození miminka od první doby porodní po první dny jeho života.


MŮJ POROD krok za krokem obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Autentická videa porodu stejně jako originální animace postupu miminka porodními cestami byla vytvořena speciálně pro tuto knihu. V knize najdete praktické foto návody, jak správně kojit, i příklady, jak po porodu posílit ochablé svalstvo pánevního dna. Součástí publikace jsou také zábavné interaktivní testy.


Videa natočená s předními českými lékaři vám přiblíží péči v průběhu porodu a pomohou vám zmírnit vaše obavy z neznámého prostředí a porodu samotného. Videa ukážou naživo samotný porod od příjmu na porodní pokoj až po poporodní vyšetření. Jste zvědavá, jak vypadá v reálu porod placenty nebo císařský řez? Zajímá vás, jak rozpoznat novorozeneckou žloutenku a jaké jsou moderní možnosti léčby? V interaktivní knize Můj porod krok za krokem najdete ještě mnohem víc!


Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace – rady odborníků, zkušenosti novopečených maminek, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.


Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.


Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Poutavější a názornější knihu o porodu prostě nikde nenajdete.

 • GENRE
  Health, Mind & Body
  RELEASED
  2013
  June 13
  LANGUAGE
  CS
  Czech
  LENGTH
  154
  Pages
  PUBLISHER
  Media Park
  SELLER
  Media Park
  SIZE
  299.1
  MB

  More Books by Babyweb.cz

  2013
  2013
  2015
  2014