Publisher Description

„Makaronų džiovinimo ir realizavimo“ modulis supažindins su šių gaminių džiovinimo metodais ir režimu, įranga, makaronų pokyčiais džiovinant, pakavimo medžiagomis, ženklinimo taisyklėmis, kokybės rodikliais ir laikymo taisyklėmis.

Galima lengvai rasti ir iš anksto šiluminiu būdu apdorotų makaronų („NOODLE“ arba greitai paruošiamų), kuriuos reikia tik užpilti karštu vandeniu. Šie makaronai pasižymi pakankamai specifiniu skoniu. Azijoje bei Italijoje makaronų gamybos tradicijos labai senos, todėl kai kurios specifinės, tam regionui būdingos receptūros paplito ir prigijo pasaulyje konkrečiu pavadinimu.

Makaronai turi didelę maistinę vertę, nes jiems ruošti naudojami kvietiniai miltai, turintys didžiausią baltymų ir mažiausią mineralinių medžiagų (pelenų) kiekį. Makaronų baltymus ir angliavandenius gerai priima žmogaus organizmas. Tai ypač svarbu žmonėms, dirbantiems sunkų fizinį darbą. Makaronų, kaip patiekalo paruošimas, yra greitas ir paprastas – virimas. Virdami makaronai išbrinksta, jų masė padidėja vidutiniškai 1,5 karto.

GENRE
Professional & Technical
RELEASED
2015
August 1
LANGUAGE
LT
Lithuanian
LENGTH
93
Pages
PUBLISHER
UtenosRPMC
SELLER
UtenosRPMC
SIZE
398.2
MB

More Books by Asta Jurkštienė