Meiteņu pilsēta Meiteņu pilsēta

Meiteņu pilsēta

    • $13.99
    • $13.99

Publisher Description

1940. gads. Viviana Morisa deviņpadsmit gadu vecumā ir izslēgta no Vasera koledžas nesekmības dēļ. Turīgie vecāki aizsūta viņu uz Ņujorku pie Pegas tantes, kurai pieder panīcis izklaides teātris “Lilijas skatuve”. Tur Viviana iepazīst veselu plejādi harismātisku personību, tostarp izpriecu alkstošas rēvijas meitenes un seksīgus aktierus. Kad Viviana privātajā dzīvē sper kļūmīgu soli, izraisot profesionālu skandālu, viņas jaunā pasaule sagriežas pilnīgā virpulī. Šo notikumu rezultātā viņa iegūst gan jaunu izpratni par dzīvi, kādu sev vēlas, gan par brīvību, kāda nepieciešama tās sasniegšanai. Un Viviana iemācās mīlēt savu izvēlēto dzīvi...

Vecumdienās rakstīdama savu dzīvesstāstu, Viviana atceras, kā toreizējo gadu notikumi mainīja viņas dzīves gaitu, un atsauc atmiņā pacilātību un neatkarību, ar kādu viņa gāja savu ceļu. “Sievietes dzīvē agri vai vēlu pienāk brīdis, kad viņai apnīk nemitīgi kaunēties,” Viviana raksta. “Pēc tam viņa ir brīva un var ļauties savai patiesajai būtībai.”

Elizabete Gilberta ir viena no populārākajām mūsdienu amerikāņu rakstniecēm. Viņas sarakstītās grāmatas tiek tulkotas daudzās valodās, godalgotas un ekranizētas. Latviešu valodā izdoti arī “Ēd, lūdzies, mīli”, “Visu lietu nozīme”, “Lielā Burvība” u.c. darbi.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2021
July 9
LANGUAGE
LV
Latvian
LENGTH
448
Pages
PUBLISHER
Zvaigzne ABC
SELLER
APGADS ZVAIGZNE ABC SIA
SIZE
2.3
MB

Customers Also Bought

Mīlestības vēstule Mīlestības vēstule
2021
Vientuļā nakts Vientuļā nakts
2024
Ledus zem viņas kājām Ledus zem viņas kājām
2018
Nemierīgās asinis Nemierīgās asinis
2021
Klusējošā paciente Klusējošā paciente
2019