Najzimniejszy dotyk Najzimniejszy dotyk

Najzimniejszy dotyk

    • $12.99
    • $12.99

Publisher Description

Elise Beaumont jest przeklęta. Przy każdym dotyku doświadcza śmierci swoich bliskich. Po utracie brata – śmierci, którą przewidziała, ale której nie była w stanie zapobiec – desperacko usiłuje pozbyć się swojego strasznego daru bez względu na koszty.

Claire Montgomery również ma wyjątkowy związek ze śmiercią – głównie dlatego, że już nie żyje. W każdym razie z technicznego punktu widzenia. Claire jest wampirzycą i została wyznaczona przez Zasłonę, aby pomóc Elise w opanowaniu rzadkich mocy Wyroczni Śmierci.

Początkowo Elise niechętnie współpracuje z wampirzycą, jednak kiedy przewiduje morderstwo, chce za wszelką cenę powstrzymać brutalną śmierć, nawet jeśli musi poświęcić własną przyszłość i liczyć na pomoc Claire.

Problem w tym, że Claire i Elise nie są jedynymi paranormalnymi w mieście – zabójca chodzi po ulicach, a wampirzyca nie może się oprzeć uczuciu, które przyciąga ją do Elise, i nie jest to głód krwi. Gdy dziewczyny zbliżają się do siebie, Elise zaczyna się zastanawiać, czy naprawdę da radę zaufać komuś, kto może ją tak łatwo zabić. Komuś, kto może mieć klucz do wyjaśnienia tajemniczej śmierci jej brata.

GENRE
Young Adult
RELEASED
2023
March 22
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
392
Pages
PUBLISHER
We need YA
SELLER
Virtualo
SIZE
1.3
MB

More Books by Isabel Sterling

These Witches Don't Burn These Witches Don't Burn
2019
This Coven Won't Break This Coven Won't Break
2020
This Spell Can't Last This Spell Can't Last
2020
The Coldest Touch The Coldest Touch
2021
Estas brujas no arden Estas brujas no arden
2020
Estas brujas no se rinden Estas brujas no se rinden
2023