Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č. 1) Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č. 1)

Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č. 1‪)‬

    • 5.0 • 1 Rating

Publisher Description

“Dynamický děj, který si vás získá hned v první kapitole a už vás nepustí.”

--Midwest Book Review, Diane Donovan (o knize Navždy pryč)


“Mistrovsky zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku .”

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč)


Na venkovském předměstí Virginie se objevují mrtvé ženy, které jsou zabíjeny ohyzdným způsobem, a když je přivoláno FBI, je vyvedeno z míry. Sériový vrah je na svobodě, jeho frekvence se zvyšuje a oni ví, že existuje jen jediný agent, který je dost dobrý na to, aby tento případ rozluštil: Speciální Agentka Riley Paige.


Riley je na placené dovolené, zotavuje se ze setkání se svým posledním sériovým vrahem a, protože je křehká, FBI se zdráhá využít její geniální mysl. Ale Riley, která potřebuje bojovat se svými vlastními démony, se zapojí a její pátrání ji zavede do znepokojivé kultury sběratelů panenek, do domovů rozvrácených rodin, a do nejtemnějšího zákoutí mysli vraha. Jak Riley odhaluje jednotlivé jeho části, uvědomuje si, že čelí vrahovi, který je zvrácenější, než si vůbec dokázala představit. Ve zběsilém honu s časem se ocitne na pokraji svých sil, může ztratit svou práci, její vlastní rodina je v nebezpečí a její křehká mysl kolabuje.


Ale jak Riley Paige jednou převezme případ, nevzdá se. Je jím posedlá, zavádí ji do nejtemnějších koutů její vlastní mysli, zastře hranice mezi tím, kdo je lovec a kdo lovná zvěř. Po několika neočekávaných zápletkách ji její instinkt dovede k šokujícímu vyvrcholení, jaké si ani Riley sama nedokázala představit.


Temný psychologický thriller, ze kterého se napětím rozbuší srdce, NAVŽDY PRYČ je první knihou, která představuje novou strhující sérii – a novou oblíbenou postavu – která vás přinutí otáčet stránky ještě dlouho do noci.


Druhá kniha v sérii Riley Paige je nyní k dostání!

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2016
September 6
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SELLER
Lukeman Literary Management
SIZE
434.6
KB

More Books by Blake Pierce

Once Gone (a Riley Paige Mystery—Book 1) Once Gone (a Riley Paige Mystery—Book 1)
2015
If She Knew (A Kate Wise Mystery—Book 1) If She Knew (A Kate Wise Mystery—Book 1)
2018
Before He Kills (A Mackenzie White Mystery—Book 1) Before He Kills (A Mackenzie White Mystery—Book 1)
2016
The Perfect Wife (A Jessie Hunt Psychological Suspense Thriller—Book One) The Perfect Wife (A Jessie Hunt Psychological Suspense Thriller—Book One)
2018
Girl, Alone (An Ella Dark FBI Suspense Thriller—Book 1) Girl, Alone (An Ella Dark FBI Suspense Thriller—Book 1)
2020
Next Door (A Chloe Fine Psychological Suspense Mystery—Book 1) Next Door (A Chloe Fine Psychological Suspense Mystery—Book 1)
2018

Customers Also Bought

Princezná a psychopat Princezná a psychopat
2016
Příště se zmrazit nenechám Příště se zmrazit nenechám
2010
Cesta Hrdiny (Čarodějův Prsten – Kniha První) Cesta Hrdiny (Čarodějův Prsten – Kniha První)
2015
Kouzelná továrna (Oliver Blue a Škola pro Vidoucí—Kniha první) Kouzelná továrna (Oliver Blue a Škola pro Vidoucí—Kniha první)
2019
Bíla Nemoc Bíla Nemoc
2012
Seznamte se, Agent Zero (Špionážní thriller o agentu Zero – kniha 1) Seznamte se, Agent Zero (Špionážní thriller o agentu Zero – kniha 1)
2019