Nightfall

    • $14.99
    • $14.99

Publisher Description

Czwarty tom bestsellerowej serii „Devil’s Night”!
Will Grayson uwielbiał łapać swoją małą myszkę Emory Scott w pułapki, kiedy byli jeszcze w liceum. W ciemnych szkolnych korytarzach nikt nie mógł się zorientować, że Pan Popularny ma słabość do pewnej cichej, zamkniętej w sobie dziewczyny, którą lubił torturować.
Jednak Emory była świadoma, że Will ma powód, żeby jej nienawidzić. Wszystko, co się wydarzyło, było jej winą. Wiedziała o tym i akceptowała to. I nie żałowała niczego.
Obecnie są zamknięci w miejscu, które pomimo luksusów jest tak naprawdę swego rodzaju więzieniem. Will i jego mała myszka. Chłopak, który zawsze przypominał bardziej nieokiełznane zwierzę niż nastolatka. Dziki, pewny siebie, nieprzestrzegający żadnych reguł. Teraz dostał wspaniały prezent: jego mała myszka przyszła do niego i już nie ucieknie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Opis pochodzi od wydawcy.

GENRE
Romance
RELEASED
2022
October 14
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
760
Pages
PUBLISHER
Niezwykłe zagraniczne
SELLER
Virtualo
SIZE
3.3
MB

More Books by Penelope Douglas

2014
2014
2015
2014
2015
2015