Objevte své PRO‪Č‬

Jak najít smysl pro sebe i svůj tým

    • $8.99
    • $8.99

Publisher Description

>> „Všichni máme právo ráno vstát a odcházet do práce s nadšením, cítit se v ní příjemně a domů se vracet s pocitem naplnění – k dosažení této spokojenosti však musíme pochopit, PROČ děláme to, co děláme.”

– Simon Sinek <<


# O knize


Knihy Simona Sineka Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední přiměly již miliony čtenářů, aby změnili pohled na všechno, co dělají – v osobním i pracovním životě. Díky nim se i u nás mění profesionální motivace a firemní kultura už několik let k lepšímu. Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit Sinekovy poznatky v praxi – jak opravdu najít ve své práci inspiraci a zároveň nadchnout ostatní.


V knize, která je současně cvičebnicí, najdete konkrétní postupy, úkoly a tipy pro jednotlivé fáze procesu objevování vašeho osobního a týmového PROČ. A také odpovědi na různé palčivé otázky:


- Co mám dělat, když moje zaměstnání neodpovídá mému PROČ?

- Co když se moje PROČ podobá PROČ mého konkurenta?

- Mohu mít víc než jedno PROČ?

- Co když se náš tým nedokáže shodnout na společném PROČ?


Nezáleží na tom, zda jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, jestli jste vedoucím týmu nebo dlouholetým ředitelem firmy. Návody a cvičení v této knize vám pomohou na cestě k trvalému úspěchu a pocitu naplněnosti.


# O autorovi


Simon Sinek (* 1973) je konzultant, spisovatel a životní optimista, který chce měnit svět k lepšímu. Všechny jeho knihy se staly mezinárodními bestsellery a jeho první TED talk je třetím nejsledovanějším TEDovským videem všech dob. Pomáhá lidem i organizacím s objevováním jejich PROČ, v současné době přednáší a školí pro Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres. Pravidelně přispívá do mnoha médií.


# Více o knize


http://melvil.cz/proc

Diskutujte o knize s hashtagem #objevtesveproc

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2018
February 28
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
256
Pages
PUBLISHER
Jan Melvil Publishing
SELLER
Jan Melvil Publishing
SIZE
10.4
MB

More Books by Simon Sinek

2009
2014
2014
2019
2017
2018

Customers Also Bought

2017
2018
2018
2017
2018
2017