Obserwując Edie

    • $6.99
    • $6.99

Publisher Description

  Oszałamiająca psychologiczna zagadka oparta na zawiłej relacji łączącej dwie z pozoru zaprzyjaźnione kobiety


Piękna, utalentowana, trochę szalona… Edie była dziewczyną, która natychmiast wywoływała zamieszanie, wkraczając w czyjeś życie. I miała wówczas swoje marzenia — jednak szybko przekonała się, że sprawy nie zawsze układają się tak, jakbyśmy chcieli.     Teraz, mając trzydzieści trzy lata, Edie jest kelnerką, ciężarną i samotną. A kiedy przytłacza ją opieka nad noworodkiem i pogrąża się w rozpaczy, sądzi, że nie ma się do kogo zwrócić… Ktoś jednak przez cały czas obserwował Edie, czekając na szansę, aby raz jeszcze dowieść prawdziwości swej przyjaźni. To nie przyp adkiem Heather pojawia się na progu mieszkania Edie właśnie wtedy, gdy ta najbardziej jej potrzebuje. Tyle razem przeszły - tyle zazdrości, tęsknoty i zdrady. Teraz Edie dowie się czegoś nowego: ci, którzy głęboko nas zranili — lub których my zraniliśmy - nigdy nie odchodzą, przynajmniej nie do końca…


"Przerzuć kilka stron Obserwując Edie przed snem, a nim się spostrzeżesz, będzie dniało. Wiem to po sobie!".


Robert Małecki


autor bestsellerowego kryminału Najgorsze dopiero nadejdzie


“Wciąga i nie puszcza ani na chwilę! Camilla Way nadaje thrillerowi psychologicznemu nowy, silny ton”.


Alex Marwood, autor bestsellera Zabójca z sąsiedztwa


  “Zręcznie skonstruowana opowieść o brzemiennej w skutki przyjaźni i bezdusznej zdradzie, z zakończeniem równie pokrętnym co nieuniknionym — ma wszystko, co powinien mieć rasowy thriller!”.


Alexandra Burt, autorka bestsellera Gdzie jest Mia?


“Wciągający thriller psychologiczny. Obserwując Edie jest cudownie klaustrofobiczną powieścią, która więzi nas jako obserwatorów skomplikowanego i duszącego związku Edie z Heather, zmuszając do  śledzenia akcji do chwili ostatecznego wyjaśnienia”.


Fiona Barton, autorka bestsellera Wdowa


“Rewelacyjny thriller! Camilla Way stopniuje napięcie tak zręcznie, że pochłoniecie ostatnie rozdziały z mocno bijącym sercem. Ta opowieść o toksycznej przyjaźni, o starych niezabliźnionych ranach i naprawie najgorszych czynów, ściśnie wam gardła!”


Holly Seddon, autorka  bestsellera Wstrzymaj oddech


autor kryminału Najgorsze dopiero nadejdzie

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2017
February 27
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
328
Pages
PUBLISHER
Zysk i S-ka
SELLER
Marek Dobrowolski
SIZE
1.5
MB

More Books by Camilla Way

2018
2016
2010