Piękne zło

    • $8.99
    • $8.99

Publisher Description

Oddana żona, wierny mąż i okrutna zbrodnia. Nigdy nie odgadniesz, kto ma ręce splamione krwią…


Maddie i Ian poznali się na przyjęciu za granicą – on służył w brytyjskiej armii, ona jako dziennikarka odwiedziła swoją przyjaciółkę Jo. Po latach już jako małżeństwo wiodą idealne życie na przedmieściach Kansas City i wychowują pięknego synka Charliego.


Wskutek pewnego wypadku Maddie rozpoczyna terapię, która stopniowo ujawnia jej lęki związane z mężem cierpiącym na zespół stresu pourazowego i burzliwą historią swojego małżeństwa. Obawia się także o Charliego. Co to wszystko ma wspólnego ze skomplikowaną przeszłością Jo?


Wypełniona emocjami historia ukazująca złożoność przyjaźni, wyzwania małżeństwa i macierzyństwa. Szesnaście lat miłości, przygód i tajemnic – na Bałkanach, w Anglii, w Iraku i na Manhattanie, a wreszcie zwykłym domu na przedmieściach Kansas – które prowadzą do dnia, gdy policja zjawia się na miejscu szokującej zbrodni.


Zawsze jest druga strona idealnej historii.


„Annie Ward doskonale pisze, doskonale konstruuje narrację i… doskonale wyprowadza czytelników w pole. „Piękne zło” to mroczny thriller, któremu nie brakuje psychologicznej głębi”


– JP Delaney, autor bestsellerowej „Lokatorki”


„Sugestywne opisy idą w parze z błyskotliwą intrygą, a całość wywołuje dreszcze”


– „Publishers Weekly”


„Piękne zło” to pomysłowo skonstruowana, a zarazem fascynująca i przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji książka, od której nie sposób się oderwać”


– Sarah Pekkanen, autorka „Żony między nami”


Annie Ward ukończyła studia licencjackie z literatury angielskiej na UCLA oraz studia magisterskie ze scenopisarstwa w Amerykańskim Instytucie Filmowym. Jest autorką scenariusza do filmu krótkometrażowego „Strange Habit” nagrodzonego na festiwalu filmowym w Aspen. Otrzymała stypendium Programu Fulbrighta. Mieszka z mężem i synami w Kansas.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2020
January 29
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
400
Pages
PUBLISHER
Czarna Owca
SELLER
Marek Dobrowolski
SIZE
1.3
MB

More Books by Annie Ward

2022
2019
2020
2020
2023
2019