Plachetnice z Božkova

Autentický thriller z plzeňského podsvětí

    • $6.99
    • $6.99

Popis vydavatele

Kdo byl Velký Karel, proč mučil bytný Richard se studentem Jakubem Albánce v lese a jak nakonec dopadla brutální přestřelka na Skvrňanech? Jak mohla prorůst mafie až do nejvyšších řad policie a co s tím vším měl společného mafiánský kmotr Zima z Prahy? 


Plachetnice z Božkova je autentický thriller z plzeňského podsvětí inspirovaný skutečnými událostmi. Odehrává se na začátku našeho tisíciletí, v době převratných společenských a politických změn. V příběhu se protínají dvě dějové linky hlavních hrdinů - kapitána Horkého a studenta Jakuba. Oba dva zavleče zprvu nenápadná vlna událostí daleko za hranu zákona.


“Plzeň na přelomu 20. a 21. století nebyla zrovna růžové místo. V Praze již začínalo nové tisíciletí, ale v Plzni ještě naplno doznívala divoká devadesátá léta. Otlučené činžáky, nonstop bary, herny, ohromná vietnamská tržiště a bazary. V Praze bylo mým kolegům hej, tam bílé límečky rozkrádaly bývalé státní podniky a třásly se na evropské fondy, ale tady v Plzni šlo všechno ještě postaru, špinavá kriminální galerka. U nás šlo o krk.” kpt. Milan Horký


Vydejte se na cestu časem, podívejte se do reálných míst krvavých událostí popsaných v knize “Plachetnice z Božkova”. Překvapí, že mnohá najdete dodnes.


Richard poklepal chlápkovi pistolí na rameno. "Je důležitý bejt chytrej, a dobrej. Ale nejdůležitější je mít štěstí. Tys evidentně neměl, kámo, ani jedno. A ještě ke všemu jsi švorcovej." Richard zahodil jeho peněženku na podlahu dodávky. "A černej. Už dlouho jsem nezastřelil takovýho nýmanda, jako jsi ty." úryvek z knihy

ŽÁNR
Mysteries & Thrillers
VYDÁNO
2017
11. března
JAZYK
CS
čeština
ROZSAH
300
stránek
VYDAVATEL
Michal Kratochvíl
PRODEJCE
Michal Kratochvil
VELIKOST
2,2
MB

Michal Kratochvíl - další knihy

1207
2021
2020
2019
2019
2019