Poklady klasické české kuchyn‪ě‬

Aneb jak to ta babička tenkrát vařila

Roman Vaněk and Others
  • 4.9 • 16 Ratings
  • $12.99
  • $12.99

Publisher Description

Pražský kulinářský́ institut v čele s Romanem Vaňkem vytvořil první elektronickou kuchařku s českou kuchyní. V tomto moderně zpracovaném průvodci českou klasikou – POKLADY KLASICKÉ ČESKÉ KUCHYNĚ aneb jak to ta babička tenkrát vařila - naleznete vše, co současná e-kniha umožňuje. Kromě precizně zpracovaných produktových a postupových fotografií naleznete k mnoha receptům i video postupy. Video postupy jsou součástí knihy off line. Tedy po stáhnutí celé knihy již nemusíte vaše zařízení připojovat k Internetu, aby vám videa v knize fungovala. Jsou zkrátka její nedílnou součástí. Elektronickou knihu můžete využívat i k vkládání vlastních poznámek, které můžete editovat nebo sdílet s přáteli elektronickou poštou. První česká e-kuchařka obsahuje bezmála 190 klasických receptů, více než 280 barevných fotografií, téměř 90 video návodů a mnoho užitečných rad, které vás krok za krokem navedou, jak správně pokrmy poctivé české kuchyně vždy dokonale uvařit.


Upozorňujeme, že díky velkému množství videoobsahu má kniha 390 MB. Pro co nejlepší požitek z knihy doporučujeme alespoň iPad 2. generace. Pokud vám kniha nefunguje správně, stáhněte si ji prosím znovu. Budete-li mít k naší knize jakékoliv postřehy, podněty či otázky, kontaktujte nás na e-mailu: info@nejlepsikucharky.cz

 • GENRE
  Cookbooks, Food & Wine
  RELEASED
  2011
  December 20
  LANGUAGE
  CS
  Czech
  LENGTH
  192
  Pages
  PUBLISHER
  Prakul Production, s.r.o.
  SELLER
  PRAKUL PRODUCTION SRO
  SIZE
  389.6
  MB

  Customer Reviews

  HOnzaK ,

  Konečně kuchařka i pro mne

  Typická kuchařka mi sice nabídne spoustu receptů, ale pokud sám nejsem zkušený kuchař (což nejsem), skoro vždy napoprvé uvařím úplně něco jiného, než jsem si představoval.

  Tahle kuchařka je ale jiná. Vše je tam psané jednoduše (tedy i pro mne) a když nevím, jak se co dělá, mít možnost pustit si video je fakt super. A nejvíc mě dostávají všechny ty vychytávky a triky, se kterými se dá lépe zvládnout i takový zdánlivě triviální úkol jako nakrájení cibule.

  Klobouk dolů...

  nord_t ,

  Uzasna

  Kniha uzasna. Stejne tak jako pan Vanek a ostatni z institutu. Panove obdivuji vas za to, co vsechno jste ochotni za nas ochutnat. Kniha je vyborne zpracovana, srozumitelna, jednoducha. Urcite doporucuji.

  Kay & Jay ,

  Poklady Ceske kuchyne

  Kniha je fantasticka.Nemam k tomu vubec co dodat.

  More Books by Roman Vaněk, Prakul Production & 24U

  2014
  2013
  2012
  2014
  2016
  2016

  Customers Also Bought

  2015
  2014
  2015
  2016
  2014
  2018

  Other Books in This Series

  2012
  2012
  2013
  2014
  2016