Powody do ucieczki (Seria thrillerów o Avery Black — Część 2) Powody do ucieczki (Seria thrillerów o Avery Black — Część 2)
Book 2 - Seria thrillerów o Avery Black

Powody do ucieczki (Seria thrillerów o Avery Black — Część 2‪)‬

    • $4.99
    • $4.99

Publisher Description

„Dynamiczna fabuła, która trzyma w napięciu od pierwszego rozdziału i nie odpuszcza”. 

- Midwest Book Review, Diane Donovan (w odniesieniu do „Zaginiona”) 


Blake Pierce, numer 1 na liście autorów poczytnych kryminałów, przedstawia nowe arcydzieło pełne psychologicznego suspensu. 


W POWODY DO UCIECZKI (Seria thrillerów o Avery Black — Część 2) nowy seryjny zabójca prześladuje mieszkańców Boston, zabijając swoje ofiary w dziwny sposób i drwiąc z policji, wysyłając jej tajemnicze łamigłówki odnoszące się do gwiazd. Gdy oraz presja rosną, Departament Policji w Bostonie jest zmuszony wezwać swojego najbardziej błyskotliwego - i najbardziej kontrowersyjnego - detektywa z Wydziału Zabójstw: Avery Black.


Usiłująca się do tej pory pozbierać po swojej ostatniej sprawie Avery Black staje w obliczu rywalizacji dzielnic i genialnego, przebiegłego zabójcy, który zawsze jest o krok przed nią. Jest zmuszona wejść do jego mrocznego, pokręconego umysłu, podczas gdy on podaje wskazówki na temat swojego kolejnego zabójstwa i zajrzeć do miejsc w swoim umyśle, których wolałaby nie widzieć. Czuje się zmuszona szukać pomocy Howarda Randalla, pokręconego seryjnego mordercy, którego wsadziła za kratki lata temu, a wszystko to podczas gdy jej nowe, rozkwitające do tej pory życie z Rose i Ramirezem rozpada się.


I kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, dowiaduje się czegoś jeszcze: ona sama może być celem.


W psychologicznej grze w kotka i myszkę szalony wyścig z czasem poprowadzi Avery przez serię szokujących i nieoczekiwanych zwrotów akcji, których kulminacją jest coś, czego nawet Avery nie mogła sobie wyobrazić. 


POWODY DO UCIECZKI, mroczny thriller psychologiczny z napięciem powodującym przyspieszone bicie serca, to drugi tom nowej, porywającej serii z nową ukochaną bohaterką, która sprawi, że będziesz czytać do późnej nocy. 


Książka nr 3 z serii o Avery Black będzie dostępna wkrótce. 


„Arcydzieło kryminału i tajemnicy! Autor wykonał świetną robotę, powołując do życia postacie z tak dobrze opisanym życiem wewnętrznym, że czujemy się, jakbyśmy wchodzili w ich umysły, podążamy za ich obawami i kibicujemy ich sukcesom. Błyskotliwa fabuła dostarcza czytelnikom rozrywki przez całą książkę. Ta pełna zwrotów akcji historia nie pozwoli ci zasnąć do końca ostatniej strony.”

- Recenzje książek i filmów, Roberto Mattos (o powieści „Zaginiona”)

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2020
May 5
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SELLER
Lukeman Literary Management
SIZE
4.8
MB

More Books by Blake Pierce

Once Gone (a Riley Paige Mystery—Book 1) Once Gone (a Riley Paige Mystery—Book 1)
2015
If She Knew (A Kate Wise Mystery—Book 1) If She Knew (A Kate Wise Mystery—Book 1)
2018
The Perfect Wife (A Jessie Hunt Psychological Suspense Thriller—Book One) The Perfect Wife (A Jessie Hunt Psychological Suspense Thriller—Book One)
2018
Before He Kills (A Mackenzie White Mystery—Book 1) Before He Kills (A Mackenzie White Mystery—Book 1)
2016
Girl, Alone (An Ella Dark FBI Suspense Thriller—Book 1) Girl, Alone (An Ella Dark FBI Suspense Thriller—Book 1)
2020
Next Door (A Chloe Fine Psychological Suspense Mystery—Book 1) Next Door (A Chloe Fine Psychological Suspense Mystery—Book 1)
2018

Customers Also Bought

Śmierć i pies (Przytulne kryminały z Lacey Doyle – Część 2) Śmierć i pies (Przytulne kryminały z Lacey Doyle – Część 2)
2020
Geniusz zbrodni Geniusz zbrodni
2017
Wybaczam ci Wybaczam ci
2021
Ostatnia wdowa Ostatnia wdowa
2020
Milcząca żona Milcząca żona
2020
Na skraju załamania Na skraju załamania
2018

Other Books in This Series