Pro tohle jste se narodili Pro tohle jste se narodili

Pro tohle jste se narodili

    • $9.99
    • $9.99

Publisher Description

Týdenní horoskop, který najdete v novinách a časopisech, je jen drobenkou na koláči astrologie. Ve svém knižním debutu vám oblíbená astroložka z Los Angeles Chani Nicholas ukáže, jak tabulka narození – otisk oblohy ve chvíli, kdy jste se poprvé nadechli – ovlivňuje vaše nadání, jaké vám dává výzvy a příležitosti. S těmito novými vědomostmi poznáte život, pro jaký jste se narodili. 


Berte tuhle knihu jako dobrodružství, jako experiment, který dobrovolně podstupujete. Společně s Chani prozkoumáte do detailu Slunce, Měsíc, ascendent a jeho vládce. Pomocí ujištění a otázek k zamyšlení na konci každé kapitoly nechte nové informace plynout svou myslí, vstřebávejte všechny poznatky a pocity, které ve vás vyvolávají.


Astrologie není způsob terapie, ale má terapeutické účinky. Ve světě, ve kterém jsme se naučili hodnotit sami sebe z vnějšího pohledu, nás kniha Pro tohle jste se narodili přiměje podívat se na sebe zevnitř, poznat sám sebe a smysl našeho života.

GENRE
Health, Mind & Body
RELEASED
2020
November 20
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
288
Pages
PUBLISHER
HarperCollins
SELLER
Albatros Media a.s.
SIZE
3.7
MB

More Books by Chani Nicholas

You Were Born for This You Were Born for This
2020
You Were Born for This \ Has nacido para esto (Spanish edition) You Were Born for This \ Has nacido para esto (Spanish edition)
2021
Astro-Power - Es steht in deinen Sternen Astro-Power - Es steht in deinen Sternen
2021
Sei nato per questo Sei nato per questo
2020
Sorsunk a csillagokban Sorsunk a csillagokban
2020