Punkt zero Punkt zero

Punkt zero

    • $11.99
    • $11.99

Publisher Description

Oslo 2018. Była królowa biegów długodystansowych Sonja Nordstrøm nie pojawia się na promocji swojej kontrowersyjnej autobiografii Wieczna jedynka. Jeszcze tego samego dnia dom Nordstrøm odwiedza znana dwudziestoczteroletnia blogerka Emma Ramm. Zastaje otwarte drzwi, a w środku ślady walki. Do telewizora sportsmenki ktoś przyczepił numer startowy z liczbą 1.


Inspektora Alexandra Blixa wciąż dręczą wspomnienia dramatycznej akcji policyjnej sprzed dziewiętnastu lat, w czasie której zastrzelił zabójcę – ojca pięcioletniej dziewczynki. Teraz Blix ma poprowadzić dochodzenie w sprawie zaginięcia byłej lekkoatletki. Tropy pojawiają się w różnych miejscach i w różnym czasie i wiele wskazuje na to, że są częścią misternego planu.


Okoliczności zmuszają Emmę i Blixa do podjęcia współpracy. Każde z nich na swój sposób stara się zdemaskować i powstrzymać metodycznego, bezlitosnego mordercę, który za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Kolejne zabójstwa budzą coraz większą grozę, a wygląda na to, że ich sprawca dopiero się rozgrzewa...


CENĄ ZA SŁAWĘ JEST ŚMIERĆ!


„Metodyczny i ekscytujący” Elin Brend Bjørhei, VG


Jørn Lier Horst (ur. 1970) i Thomas Enger (ur. 1973) połączyli swe siły i stworzyli rewelacyjny thriller o międzynarodowej renomie. Na co dzień każdy z nich kontynuuje własną popularną serię powieści kryminalnych, której głównym bohaterem jest odpowiednio inspektor William Wisting i dziennikarz Henning Juul.

GENRE
Mysteries & Thrillers
RELEASED
2020
June 17
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
448
Pages
PUBLISHER
Smak Słowa
SELLER
Marek Dobrowolski
SIZE
968.7
KB

More Books by Jørn Lier Horst & Thomas Enger

Death Deserved Death Deserved
2020
Unhinged Unhinged
2021
Smoke Screen Smoke Screen
2020
Stigma Stigma
2023
Gravrøvergåten Gravrøvergåten
2013
Blutnacht Blutnacht
2023

Customers Also Bought

Dzień Matki Dzień Matki
2019
Idealna opiekunka Idealna opiekunka
2020
Nie odpuszczę Nie odpuszczę
2022
Nie dopniesz swego Nie dopniesz swego
2022
Chłopiec, który kochał sarny Chłopiec, który kochał sarny
2019
Blizny Blizny
2020