Rytířské Klání (Sága Čarodějův Prsten – Kniha Šestnáct‪)‬

    • $5.99
    • $5.99

Publisher Description

„ČARODĚJŮV PRSTEN má všechny rysy potřebné pro jasný úspěch: hlavní i vedlejší příběh, záhadná atmosféra, stateční rytíři a rozkvétající vztahy, které zacelují rány na zlomených srdcích, a dále také podvod či zrada. Slibuje dlouhé hodiny zábavy a jistě uspokojí všechny věkové kategorie. Dílo najde své místo v knihovnách u všech příznivců fantasy literatury.“

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (O knize Cesta hrdiny)


„Velice zábavná epická fantasy.” 

Kirkus Reviews (O knize Cesta hrdiny)


„Můžeme zde spatřit zrození něčeho výjimečného.” 

--San Francisco Book Review (O knize Cesta hrdiny)


V knize RYTÍŘSKÉ KLÁNÍ Thorgrin a jeho družina pokračují v hledání Guwayna, což je přivede na Ostrov světla. Když však dorazí a vidí zpustošený ostrov i umírajícího Ragona, zdá se, že je již příliš pozdě. 


Darius je přivlečen do imperiálního Kapitolu, aby bojoval v největší aréně ze všech. Je trénován záhadným učitelem, který z něj chce vycvičit toho nejlepšího bojovníka a pomoci mu tak přežít, i když se šance zdají malé. Jenže aréna Kapitolu je jiná než cokoliv, s čím se Darius dříve setkal. Nástrahy a protivníci, kteří tam čekají, se zdají být příliš silnými i pro něj.


Gwendolyn se zaplétá do intrik u královského dvora na Útesu, když ji král s královnou žádají o pomoc. Na výpravě, která může změnit celou budoucnost Útesu a osud jejího Thora s Guwaynem, je překvapena tím, co objeví, když se pustí v pátrání příliš do hloubky. 


Svazek mezi Erecem a Alistair se prohlubuje, když se společně plaví čím dál hlouběji do imperiálních vod, ve snaze najít Volusii a zachránit Gwendolyn. Godfrey a jeho přátelé mezitím vzbudí rozruch ve městě Volusii. Jsou odhodláni pomstít své drahé. Císařovna Volusia mezitím zjišťuje, co to znamená vládnout tak velkému území, jakým Impérium je, a zároveň je v Kapitolu obležena ze všech stran nepřátelskými armádami. 


 

Díky promyšlenému budování fantasy světa a charakteristikám postav je RYTÍŘSKÉ KLÁNÍ epickým příběhem o přátelství a lásce, rivalitě a spolupráci, o rytířích a dracích, intrikách a politických machinacích, o dospívání, o zlomených srdcích, o podvodu, ambicích a zradě. To vše je zasazeno do důkladně promyšleného fiktivního fantasy světa. Je to příběh o cti a odvaze, o osudu a předurčení, a také o magii. Je to fantasy, jež nás přivede do světa, na který už potom nikdy nezapomeneme, a které osloví čtenáře obou pohlaví a každého věku.


„Velmi čtivá fantasy….Začátek něčeho, co slibuje stát se skvělou knižní sérií pro mladé dospělé.” 

—Midwest Book Review (o knize Cesta hrdiny)


„Jednodechová a snadná četba...budete chtít číst dál a dál, abyste se dozvěděli jak to všechno dopadne. Odložit tuto knihu není snadné.“

—FantasyOnline.net (o knize Cesta hrdiny)


„Našlapané akcí…. Vypravěčský styl Riceové je bohatý a příběh velmi poutavý.“ 

--Publishers Weekly (o knize Cesta hrdiny)

GENRE
Kids
RELEASED
2016
July 27
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Morgan Rice
SELLER
Lukeman Literary Management
SIZE
3.8
MB

More Books by Morgan Rice

2011
2014
2012
2016
2017
2012

Other Books in This Series

2015
2016
2015
2015
2015
2016