Sicko Sicko

Sicko

    • $12.99
    • $12.99

Publisher Description

Autorka Flip Trick, Crowned by Hate oraz In Peace Lies Havoc.
O tej powieści Amo powiedziała: „Nigdy wcześniej nie napisałam takiej historii. Jest mroczna i trudna. Pamiętajcie, że Was ostrzegałam”.
Jade została adoptowana przez Kane’ów jako niemowlę. Rodzina miała już dziecko pod opieką: chłopca o imieniu Royce. Między dwójką obcych sobie maluchów wytworzyła się niezwykła więź, która umacniała się przez kolejne lata.
Jednak pewnego dnia Royce zrobił coś niewyobrażalnego – po prostu zniknął. W dodatku odszedł właśnie wtedy, kiedy Jade najbardziej go potrzebowała.
Cztery lata później Jade i Royce spotykają się ponownie. Ale zarówno ona, jak i on nie są już tymi samymi ludźmi co wcześniej.
Royce nie jest już Roycem. Teraz nazywa się Sicko.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Opis pochodzi od Wydawcy.

GENRE
Romance
RELEASED
2023
May 12
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
341
Pages
PUBLISHER
Niezwykłe zagraniczne
SELLER
Virtualo
SIZE
2.4
MB

More Books by Amo Jones

Silver Swan - Elite Kings Club Silver Swan - Elite Kings Club
2019
In Peace lies Havoc In Peace lies Havoc
2022
Manik Manik
2021
In Fury Lies Mischief In Fury Lies Mischief
2022
Broken Puppet - Elite Kings Club Broken Puppet - Elite Kings Club
2019
Sicko Sicko
2023