The Disaster Artist. Moje Życie Na Planie The Room, Najlepszego Złego Filmu Na Świecie

    • $8.99
    • $8.99

Publisher Description

Z planu najlepszego złego filmu świata


Niezwykła opowieść o Tommym Wiseau – pewnym niezwykle bogatym człowieku w nieokreślonym wieku i o niejasnym pochodzeniu (najprawdopodobniej z Poznania!), który w 2003 roku nie tylko napisał, wyprodukował oraz wyreżyserował słynny film The Room, ale także odegrał w nim główną rolę. Produkcja kosztująca 6 milionów dolarów zarobiła zaledwie 1800 dolarów i po dwóch tygodniach zniknęła z kin. Dziś znana jest jako najgorszy film świata i stanowi fenomen na skalę światową.


Nie trzeba jednak znać ani lubić The Room, aby pokochać historię o tym, jak Tommy Wiseau wbrew wszelkim zasadom sztuki i biznesu osiągnął swój wymarzony cel – sławę. The Disaster Artist opowiada o spotkaniu i przyjaźni dwóch aktorów kultowego filmu, Tommy’ego Wiseau oraz Grega Sestero. To nie tylko przezabawny portret niecodziennego celebryty, ale także wciągająca i poruszająca opowieść o spełnianiu marzeń.


Książka znalazła się na liście bestsellerów „New York Times”, a James Franco nakręcił na jej podstawie film nagrodzony dwoma Złotymi Globami i nominowany do Oscara.


To może być najważniejsza książka w dziejach literatury.


„The Huffington Post”


The Disaster Artist dostarcza fascynujących ciekawostek... Sestero porywa nas w podróż z futbolowych rozgrywek w Golden Gate Park na absurdalny, zbudowany na parkingu samochodowym plan filmowy, dorzucając po drodze ostre jak brzytwa przemyślenia i wywołujące szczery śmiech żarty.


„Los Angeles Magazine”


The Disaster Artist to najbardziej szczera książka o przyjaźni, jaką czytaliśmy.


„Los Angeles Times”


Popłakałem się ze śmiechu.


RollingStone.com

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2018
July 2
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
404
Pages
PUBLISHER
Zysk i S-ka
SELLER
Marek Dobrowolski
SIZE
1.2
MB

More Books by Greg Sestero & Tom Bissell

2013
2018