Turtingas tėtis, vargšas tėtis

Ko turtingieji moko savo vaikus apie pinigus, to nedaro vargšai ir viduriniosios klasės atstovai!

    • $5.99
    • $5.99

Publisher Description

Puikiai pasaulyje pažįstamas asmeninių finansų valdymo guru Robert T. Kiyosaki savo tarptautinio pripažinimo sulaukusioje knygoje "Turtingas tėtis, vargšas tėtis"dalijasi asmenine patirtimi ir unikaliomis idėjomis grįstu modeliu. Tai esminiai prin­cipai, kurie pakeis ne tik sustabarėjusį požiūrį į pinigus, bet ir kiekvieno, siekiančio finansinės gerovės, gyvenimą.


Robert T. Kiyosaki - amerikiečių verslininkas, investuotojas, lektorius, rašytojas. Jo knygos apie asmeninių finansų valdymą ne kartą puikavosi perkamiausių The Wall Street Journal, USA Today ir New York Times knygų sąrašuose. Tarptautinės sėkmės sulaukusi knyga "Turtingas tėtis, vargšas tėtis" spėjo tapti kone biblija visiems, siekiantiems efektyviai valdyti savo turimus finansinius išteklius.


Šioje knygoje R. T. Kiyosaki pasitelkia įtaigų pasakojimą apie du skirtingą finansinį supratimą turinčius žmones, norėdamas pabrėžti daugelio iš mūsų daromas klaidas ir supažindinti su išties efektyviu finansų valdymo modeliu. Asmenine patirtimi iroriginaliomis idėjomis grįsti principai, pripažinti visame pasaulyje, sėkmingai pakeitė ir tebekeičia milijonų žmonių mąstymą apie pinigus.


"Pinigai - tai viena iš galios formų. Tačiau dar galingesnis ginklas už pinigus - finansinis išprusimas."

Robert T. Kiyosaki

GENRE
Business & Personal Finance
RELEASED
2015
September 1
LANGUAGE
LT
Lithuanian
LENGTH
224
Pages
PUBLISHER
Eugrimas
SELLER
Eugrimas
SIZE
2.5
MB

More Books by Robert T. Kiyosaki

2015
2017
2015
2012
2015
2015