Válka uměn‪í‬

Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy

  • $8.99
  • $8.99

Publisher Description

>> Žádná jiná kniha mě na válečné stezce proti vlastním slabostem neposunula ke 100% profesionalitě tak jako Válka umění. Odhaluje nejhlubší podstatu toho, oč by měl usilovat každý tvůrce, umělec či profesionál.“ 

— Robert Vlach, autor knihy Na volné noze <<


# O knize


Měli jste někdy v noci před spaním vizi člověka, kterým byste se mohli stát, práce, které byste mohli dosáhnout, díla, které  byste chtěli vytvořit? Jste spisovatel, který nepíše, malíř, který nemaluje, nebo podnikatel, který nikdy nezaložil podnik? Potom znáte Odpor: temnou sílu, bránící kreativitě a úspěchu.


Steven Pressfield vyhlásil Odporu válku a ve své přísné, strohé a zároveň zábavné knize vás naučí, jak tohoto nepřítele porazit a rozbít tak bloky, které dusí vaši tvořivost. Po přečtení Války umění o sobě mnohé pochopíte. Několik dní jí budete mít plnou hlavu, a pak možná změníte svůj život. Autorův odkaz na Umění války od Sun-c’ je naprosto na místě, neboť Pressfield považuje tvorbu a umění za boj tvůrce se sebou samým.


Válka umění vyšla poprvé v roce 2002. Od té doby se dočkala překladů do mnoha světových jazyků a stále patří mezi nejprodávanější knihy o kreativitě. Inspirovala a stále inspiruje statisíce čtenářů z celého světa. Slovy autora: „ Většina z nás má dva životy. Ten, který žijeme, a potom nežitý vnitřní život.”

Není to škoda?


# O autorovi


Steven Pressfield (*1943) je romanopisec, scenárista i autor příruček o tvorbě a kreativitě. Narodil se na Trinidadu, po službě u americké námořní pěchoty vystudoval psychologii na Dukeově univerzitě a poté pracoval v mnoha pomocných profesích. Trvalo mu dlouhých 17 let, než byl schopen uživit se samotným psaním. A kdo jiný by měl o tvorbě psát než ten, kdo dokázal překonat tvůrčí bloky, nevzdal se a dosáhl úspěchu?


# Více o knize
http://www.valkaumeni.cz
http://www.melvil.cz/kniha-valka-umeni

Sdílejte s hashtagem #valkaumeni

 • GENRE
  Health, Mind & Body
  RELEASED
  2017
  October 26
  LANGUAGE
  CS
  Czech
  LENGTH
  232
  Pages
  PUBLISHER
  Jan Melvil Publishing
  SELLER
  Jan Melvil Publishing
  SIZE
  5.7
  MB

  More Books by Steven Pressfield

  2013
  1998
  2013
  2013
  2008
  2014

  Customers Also Bought

  2021
  2018
  2019
  2016
  2014
  2017