V Krvavém pásu

    • $7.99
    • $7.99

Publisher Description

V KRVAVÉM PÁSU MUSÍ LIDSTVO VYBOJOVAT DALŠÍ KLÍČOVOU BITVU S KORZÁRY


Válka s Korzáry nekončí ani ve chvíli, kdy se v lidmi kolonizované části vesmíru objeví potenciální mocný spojenec – mimozemská rasa, která má s tajemnými agresory vlastní drsné zkušenosti.


Za místo první diplomatické schůzky zástupců obou civilizací je zvolen Krvavý pás – shluk asteroidů s bohatou zásobou transolaritu, kde se nachází stanice s nejsilnějším ochranným štítem, jaký kdy lidstvo vytvořilo. Obranou Cinturón de Sangre je spolu s vlajkovou lodí jihoamerické flotily navíc pověřena i UTSS Salamis, jejíž přítomnost si cizinci výslovně vyžádali.


Mohou však lidé cizincům věřit, když první mimozemský kontakt skončil nevyhlášenou válkou? A kolik důvěry jsou potenciální spojenci ochotní vložit v lidstvo, když je poslední roky napadají pozemské lodě a implantáty ovládaní lidští mariňáci? A pak jsou tu samozřejmě i Korzáři, jimž se vidina takového spojenectví ani v nejmenším nezamlouvá a kteří nemíní zůstat stranou.


O dalším směřování války s Korzáry se rozhodne v Krvavém pásu.

_________________


Skvělé nápady, sympatické postavy a strhující akce. Jakub Mařík musel být v minulém životě minimálně generálem.“ – PEVNOST

GENRE
Sci-Fi & Fantasy
RELEASED
2022
February 23
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
328
Pages
PUBLISHER
Mystery Press
SELLER
eBookservice s.r.o.
SIZE
3.9
MB

More Books by Jakub Mařík

2021
2020

Customers Also Bought

2016
2017
2021
2020
2016
2020

Other Books in This Series

2020
2021